Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWrocław - Michał

Michał - Wrocław

Cena standardowa:
2700,00zł / sesja
Odsłon:
20355
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1175
Ilość wyświetleń: 1149
Ilość wyświetleń: 1451
Ilość wyświetleń: 1274
Ilość wyświetleń: 1709
Ilość wyświetleń: 2040
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
Opis 

Ślubnymi filmami zajmuję się od 6 lat i mam już na swoim koncie szereg udanych produkcji oraz wielu zadowolonych i polecających mnie klientów.


Recepta na udany film jest wbrew pozorom dosyć prosta. Wystarczy traktować swoją pracę jak pasję. Z każdym klientem spędzamy tyle czasu ile potrzeba żeby ustalić, jakiego filmu naprawdę oczekuje, żeby to nie było tylko oglądanie przez kilka godzin "wujka Józka jedzącego rosół":) Dużą wagę przykładam do oryginalności, zwłaszcza podczas plenerów, więc jeśli Państwo Młodzi mają jakieś szalone propozycje z miłą chęcią je zrealizuję.


 

Na swoim koncie mam realizacje ze ślubów międzynarodowych (między innymi Polsko-Holenderskich czy Polsko- Amerykanskich), ślubów prawosławnych i greko-katolickich i wielu innych, które wymagają naprawdę dużego doświadczenia i zaangażowania. Realizowałem także plener w stylu horroru, który spodobał się do tego stopnia,że wszyscy znajomi Młodych rozsyłali go po sieci pokazując każdemu kogo znali. Nagrywam także plenery za granicą ( w tym roku Wiedeń). Nie bez znaczenia pozostaje fakt,że mam za sobą doświadczenie w pracy w telewizji. Pozwala mi to na bardziej profesjonalne podejście do procesu tworzenia filmu.


 

Tyle wystarczy, zainteresowanych zapraszam na osobistą rozmowę i prezentację filmów, na pewno będą Państwo zadowoleni.


 

Przyjmuję już także zamówienia na rok 2014.

 

Cena za usługę obejmuje pełen pakiet, w tym dodatki takie jak: ślubne teledyski, dwa rodzaje filmów z pleneru do wyboru (narzeczeński i klasyczny) oraz inne dodatki wedle życzeń pary młodej.

 

 

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2700,00 zł
Film dla rodziców/podziękowanie Podziękowanie dla rodziców wyświetlane podczas wesela oraz dodawane do płyty. 650,00 zł
Plener w wybranym dniu Plener w wybranym przez Państwa dniu. Oryginalny i zrealizowany w ciekawym i niepowtarzalnym miejscu. 650,00 zł

Liczba poleceń: 304
Liczba poleceń zrealizowanych: 50
Liczba pozytywnych ocen: 16 (100 %)
Odwiedzin: 20355
Suma punktów lojalnościowych: 3255
Wykonuję także filmy w miastach:
Wrocław, Krapkowice, Nysa, Milicz, Legnica, Strzelin, Trzebnica, Jelcz-Laskowice, Opole, Oleśnica, Wałbrzych, Świdnica, Syców, Oborniki Śląskie, Dzierżoniów, Środa Śląska, Świebodzice, Strzegom, Częstochowa, Ostrów Wielkopolski


Sprzęt wideo:

Kamera  Full HD Panasonic 151e

aparat canon 5d i 7d

stedicam

nakamerowe  lampy

profesjonalne oświetlenie

mikrofony 

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Wrocław


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt