Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWrocław - Bartłomiej

Bartłomiej - Wrocław

Cena standardowa:
2500,00zł / sesja
Odsłon:
1853
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1144
Ilość wyświetleń: 1024
Ilość wyświetleń: 1048
Ilość wyświetleń: 1076
Ilość wyświetleń: 972

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisKażde zlecenie to dla nas wyzwanie!

Jesteśmy po to, by doskonale uwiecznić wszystkie uczucia, emocje, które towarzyszą Wam w ten szczególny dzień. Nasze filmy to wspaniała pamiątka, która wspomina żywo po latach klimat tych niezapomnianych chwil.
Filmem interesujemy się od bardzp dawna i jest on naszą pasją. Nie brakuje w naszych realizacjach ujęć rodem z Hollywoood, gdyż na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykorzystać technikę kluczowania kolorem. To bardzo popularna metoda stosowana w produkcjach filmowych, gdzie aktorzy grają na zielonym tle. To wszystko realizujemy za pomocą specjalnych programów. W ten sposób bohater może być umieszczony np. między drapaczami chmur. Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska, jednak jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

Na naszą podstawową ofertę składa się film ślubny, jednak z powodzeniem realizujemy także teledyski, spoty reklamowe, rejestrację różnych imprez. Zajmujemy się także archiwizowanie,m starych nagrań z kamer typu VHS do cyfrowej jakości na nośniku DVD.

Filmujemy także za pomocą drona z lotu ptaka! Realizujemy ujęcia podwodne i wiele innych. Zapraszamy!

Uwaga: nasza oferta nie posiada żadnych ukrytych kosztów. W cenę wliczone są dojazdy, dodatki podczas montażu materiału itp. Podisanie umowy jest równoznaczne z gwarancją profesjonalizmu. Działamy od 2012 roku.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2500,00 zł

Liczba poleceń: 3
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 1853
Suma punktów lojalnościowych: 225


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Wrocław


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt