Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWarszawa - Mateusz

Mateusz - Warszawa

Cena standardowa:
1300,00zł / sesja
Odsłon:
5302
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2898
Ilość wyświetleń: 2955
Ilość wyświetleń: 2812
Ilość wyświetleń: 2972
Ilość wyświetleń: 3220
Ilość wyświetleń: 2994

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisOd wielu lat zajmujemy realizacją reportaży ślubnych, filmów szkoleniowych, integracyjnych, dokumentalnych i internetowych. Zapewniamy  najwyższy poziom usług i jakość naszych realizacji..Każdy materiał jest traktowany indywidualnie i dopasowany do oczekiwań klienta. Nasz film i fotografia uchwyci wszystkie momenty, które są dla Was ważne. Zachęcamy do niezobowiązującej konsultacji w siedzibie firmy lub innym dogodnym miejscu,w celu zapoznania się z naszymi umiejętnościami. Na życzenie prezentacja u klienta. W celu uzyskania informacji o kosztach i terminach, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. ZAPRASZAMY ŁAGODNE CENY
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1300,00 zł

Liczba poleceń: 101
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 5302
Suma punktów lojalnościowych: 440
Wykonuję także filmy w miastach:
Warszawa, Garwolin, Węgrów, Łuków, Chorzów, Kraków, Poznań, Zakopane, Poronin, Kielce, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kutno, Konin, Puławy, Pułtusk


Sprzęt wideo:

Fotografujemy i Filmujemy na sprzęcie profesjonalnym FullHDpro. lub wykorzystująctechnikę DSLR (lustrzanka CANON)DZWIĘK: rejestrator cyfrowy audio stereofoniczny, mikrofon pojemnościowy, tyczka do wywiadów.OŚWIETLENIE: 4 x 250 WAT lampy żarowe, lampa LED na kamerę lub aparat.STATYW samochodowy przyssawka.KRAN KAMEROWY filmuje niedostępne miejsca.STEADICAM stabilizacja obrazu.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Warszawa


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt