Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaTarnów - Jarosław

Jarosław - Tarnów

Cena standardowa:
1850,00zł / sesja
Odsłon:
4887
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1983
Ilość wyświetleń: 1888

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisJestem kamerzystą, którzy z dużym zainteresowaniem filmuje śluby i wesela. Lubię niekonwencjonalne rozwiązania, dlatego dopuszczam wszystko, co jest innowacyjne. Moja wyobraźnia potrafi tworzyć rzeczy niezwykłe, dlatego wprowadzam interesujące,  możliwości. Młode Pary czekają na niebanalne propozycje, dlatego chętnie spełniam ich życzenia. 

Polecam nowoczesny sprzęt wysokiej klasy oraz tradycyjną i nowoczesną  technikę filmowania (DSLR – lustrzanki). Moja kamera Sony NEX FS100 w połączeniu z obiektywami Canon pozwala uzyskać obraz porównywalny do najlepszych aparatów DSRL. Kamera Sony jest w ruchu i tworzy obraz dużo bardziej stabilny, dynamiczny i bez efektu roling shuter. Dodatkowo wspomagam się lustrzanką Canon Eos 60d oraz kamerą (aparatem) lumix GH2. Dźwięk nagrywam w sposób innowacyjny, poprzez bezpośrednie połączenie rejestratora dźwięku Zoom H2n do dwóch profesjonalnych złączy XLR.  W efekcie kamera nagrywa niezwykle bogaty i przestrzenny dźwięk z rejestratora.

Na życzenie i za niewielką dopłatą oferuję usługi drugiego kamerzysty. Gdy filmuję sam, korzystam z dwóch kamer w najważniejszych momentach.  Dźwięk również nagrywam podwójnie, jedna ścieżka z rejestratora, druga z profesjonalnego mikrofonu kierunkowego shotgun. Niezależnie od długości filmu (2-4 godzin), do 50 % ujęć realizuję z płytką głębią ostrości (kinowa plastyka obrazu), z wykorzystaniem moich aparatów filmujących lub kamery (z podpiętymi do niej jasnymi obiektywami stałoogniskowymi).
Polecam skorzystanie z wysokiej klasy projektora multimedialnego, np. do wizualizacji muzyki. Proponuję też w trakcie wesela (np. zaraz po oczepinach lub w trakcie poprawin ), projekcję nagranego materiału wideo (skrót).

Oferuję gratis  plener w dniu ślubu (powstaje osobny klip). Na plener w innym dniu poświęcam cały dzień ( oferuję bardzo atrakcyjną cenę i wspólnie dopracowany scenariusz klipu).

Film oddaję w wersji DVD bądź Blue ray (w rozdzielczości Full HD).

Posiadacze opcji DVD mogą liczyć na niespodziankę -( film w wersji Full HD przegrywam gratis na dostarczony nośnik pamięci a wszystkie płyty oddaję z indywidualnym nadrukiem -  także nadrukiem na pudełku).

Rabat przy połączeniu usług filmowania i fotografii.

Zapraszam do współpracy zainteresowane osoby.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1850,00 zł

Liczba poleceń: 111
Liczba poleceń zrealizowanych: 7
Liczba pozytywnych ocen: 4 (100 %)
Odwiedzin: 4887
Suma punktów lojalnościowych: 555


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Tarnów


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt