Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »
Paweł i Kasia - Białystok

Cena standardowa:
2700,00zł / sesja
Odsłon:
6867
Dostępny:
?


Oglądało osób: 950
Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktWykonuję także filmy w miastach:
Białystok, Tykocin, Lublin, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, Łosice, Siedlce, Wisznice, Łomazy, Warszawa, Biała Podlaska, Łapy, Wilkołaz Drugi, Ostrów Mazowiecka, Zambrów, Łomża, Wyszków, Bielsk Podlaski, Radzyń Podlaski, Suwałki, Ełk, Ciechanowiec


Zobacz oferty kamerzystów z miasta:
Białystok


Aktualności
2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej


2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt