Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »
Daniel - Kraków

Cena standardowa:
2900,00zł / sesja
Odsłon:
1638
Dostępny:
?


Oglądało osób: 210
Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktWykonuję także filmy w miastach:
Kraków, Zakopane, Rybnik, Warszawa, Nowy Targ, Racibórz, Katowice, Oświęcim, Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, RZeszów, Krosno, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Brzeszcze, Tarnobrzeg, Radom, Przemyśl, Gliwice, Opole, Brzesko, Bochnia, Wieliczka, Żywiec, Sucha Beskidzka, Wrocław, POznań, Łódź


Zobacz oferty kamerzystów z miasta:
Kraków


Aktualności
2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej


2019-03-05
Fotograf i wyposażenie studia
Fotografia wbrew pozorom jest dziedziną skomplikowaną i wymagającą. Wyobraźnia fotografa powinna być bogata i pełna pomysłów, ponieważ to pierw w naszej głowie tworzy się ''zdjęcie'', które następnie urzeczywistniamy za pomocą aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt