Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaLublin - Karolina

Karolina - Lublin

Cena standardowa:
3400,00zł / sesja
Odsłon:
4433
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 201
Ilość wyświetleń: 199
Ilość wyświetleń: 1497
Ilość wyświetleń: 1882
Ilość wyświetleń: 1570

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisOferujemy usługi z zakresu filmowania. Posiadamy wykształcenie artystyczne i duży dorobek na swoim koncie. Jako filmowcy i montażyści realizujemy różne projekty i współpracujemy z warsztatami Kultury, TVP2, Festiwalem Dwa Brzegi. Tworzymy realizacje reportażowe i reklamowe. Otrzymaliśmy Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, oraz główną nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Fama w Świnoujściu za projekt filmowy. 


Zajmujemy się tworzeniem reportaży podczas imprez okolicznościowych, wśród których ślubne reportaże zajmują szczególne miejsce. Lubimy pracować z ludźmi w najważniejszych chwilach ich życia, dlatego z wielką radością relacjonujemy dni, w których emocje „biorą górę”. Tworzymy pamiątki – filmy, które mają dla ludzi wielkie znaczenie. Nawet po latach są wspomnieniem, które przyprawia o drżenie serca. Dzięki temu możemy wykorzystać naszą wiedzę artystyczną i zadowolić tych wszystkich, którzy oddają sprawy w nasze ręce.

Zapraszamy do współpracy zainteresowane osoby.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3400,00 zł

Liczba poleceń: 106
Liczba poleceń zrealizowanych: 12
Liczba pozytywnych ocen: 2 (100 %)
Odwiedzin: 4433
Suma punktów lojalnościowych: 1575


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Lublin


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt