Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKrościenko nad Dunajcem - Monika

Monika - Krościenko nad Dunajcem

Cena standardowa:
3950,00zł / sesja
Odsłon:
2265
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1965
Ilość wyświetleń: 1924
Ilość wyświetleń: 1911
Ilość wyświetleń: 1917
Ilość wyświetleń: 1940

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane

OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3950,00 zł
Pakiet Mini 1 operator / 1 kamera • Film ślubny ok. 120 - 240 min (przygotowania, ceremonia, życzenia ślubne, pierwszy taniec, zabawa, tort, podziękowania dla Rodziców, oczepiny ok. 1:00). • Sesja plenerowa video w wybranym przez Państwa miejscu w dniu wesela. • Materiał filmowy otrzymują państwo na pendrivie lub płycie DVD. Dodatkowo płatne: • Sesja plenerowa foto i video w inny dzień - koszt 500 PLN • Filmowanie Dronem - koszt 700 PLN 2000,00 zł
Pakiet Podstawowy • 2 operatorów / 2 kamery / operator Drona Film ślubny ok. 90 - 120 min (przygotowania, ceremonia, życzenia ślubne, pierwszy taniec, zabawa, tort, podziękowania dla Rodziców) oczepiny do ok. 1:00). • Filmowanie dronem • Teledysk ślubny ok. 3-5 min. • Dyskretna technika filmowania. • Sesja plenerowa video w wybranym przez Państwa miejscu w dniu wesela. • Pendrivie ślubny 3950,00 zł

Liczba poleceń: 3
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 2265
Suma punktów lojalnościowych: 160


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Krościenko nad Dunajcem


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt