Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKrościenko nad Dunajcem - Monika

Monika - Krościenko nad Dunajcem

Cena standardowa:
3950,00zł / sesja
Odsłon:
413
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 280
Ilość wyświetleń: 270
Ilość wyświetleń: 320
Ilość wyświetleń: 269
Ilość wyświetleń: 292

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane

OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3950,00 zł
Pakiet Mini 1 operator / 1 kamera • Film ślubny ok. 120 - 240 min (przygotowania, ceremonia, życzenia ślubne, pierwszy taniec, zabawa, tort, podziękowania dla Rodziców, oczepiny ok. 1:00). • Sesja plenerowa video w wybranym przez Państwa miejscu w dniu wesela. • Materiał filmowy otrzymują państwo na pendrivie lub płycie DVD. Dodatkowo płatne: • Sesja plenerowa foto i video w inny dzień - koszt 500 PLN • Filmowanie Dronem - koszt 700 PLN 2000,00 zł
Pakiet Podstawowy • 2 operatorów / 2 kamery / operator Drona Film ślubny ok. 90 - 120 min (przygotowania, ceremonia, życzenia ślubne, pierwszy taniec, zabawa, tort, podziękowania dla Rodziców) oczepiny do ok. 1:00). • Filmowanie dronem • Teledysk ślubny ok. 3-5 min. • Dyskretna technika filmowania. • Sesja plenerowa video w wybranym przez Państwa miejscu w dniu wesela. • Pendrivie ślubny 3950,00 zł

Liczba poleceń: 1
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 413
Suma punktów lojalnościowych: 535


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Krościenko nad Dunajcem


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt