Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKrapkowice - Arkadiusz

Arkadiusz - Krapkowice

Cena standardowa:
3300,00zł / sesja
Odsłon:
27607
Dostępny:
?


Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisWszyscy klienci, którzy korzystają z tego portalu i zdecydowali się na wstępne spotkanie z nami skorzystali z naszej oferty. Prezentacja naszej oferty podczas tego spotkania przez pokazywanie przykładów zrealizowanych naszych nagrań jest bardzo wartościowa.

Do każdego nagrania podchodzimy indywidualnie, by film z uroczystości ślubnej był oryginalny i pozbawiony nudy i schematu. Profesjonalne podejście do realizacji tworzy dokument z Wami w roli głównej!

W naszej pracy bardzo ważne jest dbanie o techniczną poprawność i wyjątkowość ujęć. Osobno rejestrujemy dźwięk, aby był dobrze słyszalny i czysty. Montaż nagrania w gotowy reportaż jest bardzo istotny i dlatego przywiązujemy do tego wielką wagę.

Bardzo istotne są dla nas zasady filmowania podczas liturgii, posiadamy odpowiednie zezwolenie z Kurii w tym zakresie.

Życzymy Wam, abyście swoje marzenia spełniali przede wszystkim w życiu realnym. Dzięki naszej usłudze pozwólcie nam chociaż spełnić niektóre z oczekiwań uwiecznione na ekeranie.

Każda Para Młoda, która zdecyduje sie powierzyć nam realizację nagrania otrzyma od nas kompletny film z uroczystoścu w formacie HD na płycie Blu-Ray, w formacie standardowym na płycie DVD lub nagranie na obu nośnikach.

Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze!


OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3300,00 zł

Liczba poleceń: 198
Liczba poleceń zrealizowanych: 34
Liczba pozytywnych ocen: 21 (100 %)
Odwiedzin: 27607
Suma punktów lojalnościowych: 2920
Wykonuję także filmy w miastach:
Krapkowice, Wieluń, Prudnik, Zawadzkie, Kępno, Opole, Gliwice, Wrocław, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Częstochowa, Racibórz, Kraków, Łódź, Katowice, Olesno, Głuchołazy, Namysłów, Brzeg, Głogówek, Grodków, Paczków, Głubczyce, Poznań, Warszawa, Niemodlin, Kluczbork, Oława, Dobrodzień, Ozimek


Sprzęt wideo:

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie:

 

Kamery FullHD Panasonc

Statywy, slider, glidecam, rejestratory dźwięku.

Zestaw montażowy z oprogramowaniem Canopus Edius

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Krapkowice


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt