Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKraków - Robert

Robert - Kraków

Cena standardowa:
2600,00zł / sesja
Odsłon:
56103
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 5309
Ilość wyświetleń: 73
Ilość wyświetleń: 4781
Ilość wyświetleń: 664
Ilość wyświetleń: 769
Ilość wyświetleń: 744
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisKrótko o mnie - prowadzę kursy na terenie całej Polski dla kamerzystów weselnych, wydałem swoją własną książkę na ten temat , uczę kamerzystów - w jaki sposób filmować i montować profesjonalne filmy weselne rodem z telewizji, prowadzę konsultacje dla przyszłych par Młodych z zakresu filmowania i fotografowania 

 

Początkiem 2011 roku WYDAŁEM SWOJĄ KSIĄŻKĘ Poradnik Kamerzysty weselnego. W chwili obecnej pracuję nad następną pozycją, która niebawem pojawi się w moim dorobku.

 Rok 2012 obfitował stworzeniem dodatkowego kursu e-mail poświęconego montażowi i edycji video. Zmieniłem sprzęt na najnowocześniejsze kamery Sony HD, urządzenia do nagrywania materiału w locie / steadycam /, stworzyłem całkowicie nową odsłonę moich sklepów kierujących ofertę do szerokiego grona montażystów / nie tylko weselnych /, wprowadziłem do oferty utwory audio. Stworzyłem nową stronę internetową na rynek małopolski poświęconą filmowaniu wesel. 

 Luty - marzec 2013 - otrzymaliśmy zezwolenie na prowadzenie certyfikowanych kursów filmowania i montażu. Pomagamy w uzyskaniu dotacji z PUP i UE. Powstają nowe serwisy ogólnopolskie.


Początek 2013 roku to także zakup bardzo nowoczesnych kamer do rejestracji materiału w wysokiej rozdzielczości. Filmujemy między innymi kamerami Sony HVR Z7U z wymiennymi obiektywami - sama kamera przedstawia wartość 30.000 zł. Do tego wymienne obiektywy Sony Alfa, możliwość pracy z kamerą jak z lustrzankami cyfrowymi.

Materiał rejestruję jednocześnie na dwóch nośnikach danych / kartę i kasetę - co stanowi zabezpieczenie tak ważnych danych /. Pracuję na zewnętrznych mikrofonach Rode / koszt samego mikrofonu do częstokroć wartość kamery video, na której pracują inni / - tak, aby jakość dżwięku była perfekcyjna. Dodatkowo na każde wesele zabieram drugą zapasową kamerę Sony HVR Z5 / wartości ok. 20.000 zł

Cenę i opis sprzętu przedstawiam tylko i wyłącznie w tym celu, aby ukazać, jaką wagę przywiązujemy do jakości.

Z każdą chwilą rozwijam swoje umiejętności korzystając z najnowszych zdobyczy techniki jako priorytet stawiając sobie aktualne trendy i oczekiwania klientów. Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy. 

 

Dziękuję za uwagę. Robert
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2600,00 zł

Liczba poleceń: 203
Liczba poleceń zrealizowanych: 16
Liczba pozytywnych ocen: 6 (100 %)
Odwiedzin: 56103
Suma punktów lojalnościowych: 1220


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Kraków


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt