Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKraków - Robert

Robert - Kraków

Cena standardowa:
2600,00zł / sesja
Odsłon:
55086
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 281
Ilość wyświetleń: 173
Ilość wyświetleń: 4276
Ilość wyświetleń: 261
Ilość wyświetleń: 156
Ilość wyświetleń: 1069
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisKrótko o mnie - prowadzę kursy na terenie całej Polski dla kamerzystów weselnych, wydałem swoją własną książkę na ten temat , uczę kamerzystów - w jaki sposób filmować i montować profesjonalne filmy weselne rodem z telewizji, prowadzę konsultacje dla przyszłych par Młodych z zakresu filmowania i fotografowania 

 

Początkiem 2011 roku WYDAŁEM SWOJĄ KSIĄŻKĘ Poradnik Kamerzysty weselnego. W chwili obecnej pracuję nad następną pozycją, która niebawem pojawi się w moim dorobku.

 Rok 2012 obfitował stworzeniem dodatkowego kursu e-mail poświęconego montażowi i edycji video. Zmieniłem sprzęt na najnowocześniejsze kamery Sony HD, urządzenia do nagrywania materiału w locie / steadycam /, stworzyłem całkowicie nową odsłonę moich sklepów kierujących ofertę do szerokiego grona montażystów / nie tylko weselnych /, wprowadziłem do oferty utwory audio. Stworzyłem nową stronę internetową na rynek małopolski poświęconą filmowaniu wesel. 

 Luty - marzec 2013 - otrzymaliśmy zezwolenie na prowadzenie certyfikowanych kursów filmowania i montażu. Pomagamy w uzyskaniu dotacji z PUP i UE. Powstają nowe serwisy ogólnopolskie.


Początek 2013 roku to także zakup bardzo nowoczesnych kamer do rejestracji materiału w wysokiej rozdzielczości. Filmujemy między innymi kamerami Sony HVR Z7U z wymiennymi obiektywami - sama kamera przedstawia wartość 30.000 zł. Do tego wymienne obiektywy Sony Alfa, możliwość pracy z kamerą jak z lustrzankami cyfrowymi.

Materiał rejestruję jednocześnie na dwóch nośnikach danych / kartę i kasetę - co stanowi zabezpieczenie tak ważnych danych /. Pracuję na zewnętrznych mikrofonach Rode / koszt samego mikrofonu do częstokroć wartość kamery video, na której pracują inni / - tak, aby jakość dżwięku była perfekcyjna. Dodatkowo na każde wesele zabieram drugą zapasową kamerę Sony HVR Z5 / wartości ok. 20.000 zł

Cenę i opis sprzętu przedstawiam tylko i wyłącznie w tym celu, aby ukazać, jaką wagę przywiązujemy do jakości.

Z każdą chwilą rozwijam swoje umiejętności korzystając z najnowszych zdobyczy techniki jako priorytet stawiając sobie aktualne trendy i oczekiwania klientów. Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy. 

 

Dziękuję za uwagę. Robert
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2600,00 zł

Liczba poleceń: 192
Liczba poleceń zrealizowanych: 16
Liczba pozytywnych ocen: 6 (100 %)
Odwiedzin: 55086
Suma punktów lojalnościowych: 2160


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Kraków


Aktualności
2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej


2019-03-05
Fotograf i wyposażenie studia
Fotografia wbrew pozorom jest dziedziną skomplikowaną i wymagającą. Wyobraźnia fotografa powinna być bogata i pełna pomysłów, ponieważ to pierw w naszej głowie tworzy się ''zdjęcie'', które następnie urzeczywistniamy za pomocą aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt