Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaKatowice - Marcin

Marcin - Katowice

Cena standardowa:
3000,00zł / sesja
Odsłon:
8737
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2885
Ilość wyświetleń: 3239
Ilość wyświetleń: 3358
Ilość wyświetleń: 4158
Ilość wyświetleń: 3281
Ilość wyświetleń: 3273
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisJesteśmy parą, która umiejętnie łączy duże doświadczenie operatorskie z wyczuciem smaku, stylu i gustu. Lata praktyki i doświadczeń nie powodują jednak skostnienia! Nasze filmy są dynamiczne, sprawne i przyjemne w oglądaniu. Nie używamy tandetnych efektów i kiczowatych przejść. Dzięki warsztatowi zdobytemu przez lata współpracy z najbardziej prestiżowymi klientami i telewizjami z kraju i zagranicy nasze produkcje są gustowne i eleganckie.

 

Doświadczenie w pracy kamerą (w relacjach sportowych, filmach dokumentalnych czy produkcjach teledyskowych) powoduje, że sprawnie, bezstresowo i z uśmiechem wykonujemy swoją pracę, koncentrując się na relacjonowaniu Waszego dnia ślubu w sposób estetyczny, dyskretny i wysmakowany tak, abyście bez najmniejszego skrępowania chętnie pokazywali ten film każdemu.

 

W cenie 2400,- otrzymujecie pełną, całodniową obsługę przez dwie osoby (dwie kamery lub kamera + lustrzanka filmująca w zależności od potrzeb i sytuacji). Nie musicie dopłacać właściwie za nic, jeśli chodzi o film z wesela: sfilmujemy go od początku do końca w traki sposób i w takim wymiarze, jak będziecie chcieli. 

 

Alternatywnie proponujemy format "teledyskowy": film z wesela zawierający tak samo relację od przygotowań po oczepiny, ale zmontowany o wiele sprawniej, dynamiczniej i efektowniej tak, aby w całości trwać 30 - 45 minut (tyle, co standardowy program w telewizji). Oczywiście elegancko i gustownie, bez oczopląsu, ale sprawnie i szybko. Z absolutnie najwyższej jakości obróbką obrazu i dźwięku. Taka luksusowa opcja u nas kosztuje 3000,-

 

Polecamy także teledyski zaręczynowe, ślubne i pamiątkowe.

Według ustalonego wspólnie scenariusza możemy stworzyć Wam miniaturę filmową/teledysk, który już zawsze będzie Wam przypominał ten czas, kiedy był kręcony.  
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 3000,00 zł
Teledysk Ślubny Opracowany na podstawie wspólnie przygotowanego scenariusza barwny i dynamiczny teledysk. Przepiękna pamiątka! 700,00 zł
Podziękowania dla rodziców Podziękowania dla rodziców wykonujemy po szczegółowym omówieniu z Wami, zarówno pod względem scenariusza, jak i dopracowania każdej sceny. Wspólnie z Wami stworzymy film, który trafi w czułe punkty Waszych rodziców tak aby doprowadzić ich do łez szczęścia. Ten teledysk w pakiecie z filmem ślubnym taniej o 200,- zł! 700,00 zł

Liczba poleceń: 76
Liczba poleceń zrealizowanych: 11
Liczba pozytywnych ocen: 6 (100 %)
Odwiedzin: 8737
Suma punktów lojalnościowych: 1085
Wykonuję także filmy w miastach:
Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Sosnowiec, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Mikołów, Jaworzno, Lędziny, Bieruń, Kobiór, Zabrze, Gliwice, Sławków, Orzesze, Kraków, Pyskowice, Wisła, Olkusz, Chrzanów, Libiąż, Oświęcim


Sprzęt wideo:
Zdobycze najnowocześniejszej technologii wykorzystujemy z głową. To zawsze była, jest i będzie podstawa. Mamy lustrzankę filmującą. Mamy także Flycam i kilka innych urządzeń. Najważniejsza jednak zawsze jest treść. Każde ujęcie wykonywane jest w jakimś celu i ten cel określa, czego użyjemy do pracy. Mamy także klasyczną kamerę i statyw. Pamiętamy bowiem, że to Wy – młoda para – jesteście najważniejsi w tym filmie, a nie nasze popisy technologii, zręczności operatorskiej, czy efektów. Ale na popisy także jest czas i miejsce. 
Technologia High Definition nie ma dla nas tajemnic. Film możemy przygotować na płytach Blu-ray, z animowanym, wielostronnicowym menu, z takimi dodatkami, jak Pop-up itp. Możemy także przygotować film w postaci pliku mp4 na pen-drive do oglądania na Smart-TV. Bez żadnych dodatkowych opłat. 
Technologia nie jest problemem, a środkiem do osiągnięcia celu: pięknej pamiątki z Waszego ślubu. 
  • cyfrowa lustrzanka filmująca Canon z wymiennymi obiektywami
  • profesjonalna kamera HD
  • rejestrator dźwięku najwyższej jakości ZOOM
  • Flycam 5000 z uprzężą
  • dodatkowe oświetlenie efektowe
...i wiele innych, dobieranych w zależności od potrzeb i okoliczności. 
Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Katowice


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt