Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Kamerzysta Poznań - Andrzej

Andrzej - Poznań

Cena standardowa:
1500,00zł / sesja
Odsłon:
10524
Dostępny:
?

Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktFilmy Ślubne

Ilość wyświetleń: 3117
Ilość wyświetleń: 3107
Ilość wyświetleń: 2503
Ilość wyświetleń: 4516
Ilość wyświetleń: 2796
Ilość wyświetleń: 5610
Ilość wyświetleń: 2930
Ilość wyświetleń: 2491
Ilość wyświetleń: 2007
Ilość wyświetleń: 1922
Ilość wyświetleń: 1907
Ilość wyświetleń: 2093
Ilość wyświetleń: 867
Ilość wyświetleń: 875
Ilość wyświetleń: 825
Ilość wyświetleń: 889Wykonuję także filmy ślubne w miastach:
Poznań, Gniezno, Leszno, Pniewy, Oborniki, Lusowo, Kostrzyn nad Odrą, Czapury, Mosina, Borek Wielki, Bydgoszcz, Grodzisk Wielkopolski, Piła, Gostyń, Kościan, Środa Śląska, Trzęsacz, Tarnowo Podgórne, Śrem, WąsowoZobacz oferty kamerzystów z miasta:
Poznań


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt