Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Kamerzysta Katowice - RAFAŁ

RAFAŁ - Katowice

Cena standardowa:
2900,00zł / sesja
Odsłon:
31736
Dostępny:
?

Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktFilmy Ślubne

Ilość wyświetleń: 2820
Ilość wyświetleń: 1073
Ilość wyświetleń: 1872
Ilość wyświetleń: 2314
Ilość wyświetleń: 1145
Ilość wyświetleń: 1060
Ilość wyświetleń: 971
Ilość wyświetleń: 1814
Ilość wyświetleń: 1910Wykonuję także filmy ślubne w miastach:
Katowice, Żory, Wisła, Częstochowa, Kraków, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Mysłowice, Tychy, Pszczyna, Bytom, Bielsko-Biała, Mikołów, Będzin, Oświęcim, Ustroń, Alwernia, Cieszyn, Brenna, Wodzisław Śląski, Zabrze, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Szczyrk, Piekary Śląskie, Dąbrowa GórniczaZobacz oferty kamerzystów z miasta:
Katowice


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt