Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »
Robert - Kraków

Cena standardowa:
2600,00zł / sesja
Odsłon:
55178
Dostępny:
?


Oglądało osób: 294
Kamerzysta - pełny opis Kamerzysta - kontaktWykonuję także filmy w miastach:
Kraków, Rabka-Zdrój, Jordanów, Wieliczka, Gorlice, Limanowa, Nowy Sącz, Nowy Targ, Sucha Beskidzka, Myślenice, Bochnia, Wadowice, Brzesko, Katowice, Chorzów, Krynica-Zdrój, Szczawnica, Dobczyce, Rzeszów, Oświęcim, Skawina, Tarnów, Maków Podhalański, Proszowice, Bytom, Sosnowiec, Krzeszowice, Gliwice, Szczyrk, Niepołomice, Zakopane


Zobacz oferty kamerzystów z miasta:
Kraków


Aktualności
2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej


2019-03-05
Fotograf i wyposażenie studia
Fotografia wbrew pozorom jest dziedziną skomplikowaną i wymagającą. Wyobraźnia fotografa powinna być bogata i pełna pomysłów, ponieważ to pierw w naszej głowie tworzy się ''zdjęcie'', które następnie urzeczywistniamy za pomocą aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt