Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaCieszyn - Damian

Damian - Cieszyn

Cena standardowa:
2350,00zł / sesja
Odsłon:
2660
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1309
Ilość wyświetleń: 1227
Ilość wyświetleń: 1503
Ilość wyświetleń: 1562
Ilość wyświetleń: 1573
Ilość wyświetleń: 1540
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisOferujemy usługi filmowe. Obsługujemy multimedialnie imprezy okolicznościowe, indywidualne,  zbiorowe projekty oraz uroczystości rodzinne typu chrzciny, komunie i  śluby, którym poświęcamy najwięcej uwagi. Z wielkim zaangażowaniem realizujemy reportaże ślubne i weselne. Uwieczniamy momenty przepełnione emocjami, by po latach z radością wracać do cudownych wspomnień.

Gotowy film składa się z wielu teledysków ( m.in. intro, przygotowania, plener, krojenie toru, oczepiny, teledysk końcowy + bonus). Całość to około 2 godziny filmu na 2 płytach DVD  w bardzo eleganckim etui.  Państwo otrzymują 3 takie etui z płytami. Opcjonalnie płyty Blu-Ray.
Istnieje możliwość filmowania na dwie lub nawet 3 kamery oraz kopiowanie VHS na DVD i  montaż filmów z powierzonego materiału.

Realizujemy na Państwa życzenie podziękowania dla rodziców w formie prezentacji zdjęć lub teledysku przedweselnego. Kolejność realizacji może być uzależniona od Państwa. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia.

Wesele obsługuje 2 wykwalifikowanych operatorów z pozwoleniami na realizacje filmowe w kościołach.

Zapraszamy do współpracy zainteresowane osoby.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2350,00 zł

Liczba poleceń: 10
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 2660
Suma punktów lojalnościowych: 270


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Cieszyn


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt