Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaChybie - Jakub

Jakub - Chybie

Cena standardowa:
1700,00zł / sesja
Odsłon:
999
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 574
Ilość wyświetleń: 720
Ilość wyświetleń: 714
Ilość wyświetleń: 739
Ilość wyświetleń: 576

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane

OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1700,00 zł
Oferta Standardowa Plus Dron Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa. Dwóch operatorów Film do 90 min oraz klip ślubny Filmowanie uroczystości w kościele/USC wraz z życzeniami. Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami Udostępnienie filmu z dnia ślubu na ustalonym nośniku. Darmowy dojazd do pary młodej do 50 km od miasta: Chybie. Dodatkowo ujęcia lotnicze pod domem kościołem oraz salą 2000,00 zł
Oferta Premium Wszystko co w ofercie standardowej plus: - Darmowy dojazd do 100km od miejscowości Chybie - Trzech operatorów podczas przygotowań i ceremonii ślubnej - Klip/teledysk ślubny do 10 min 2500,00 zł

Liczba poleceń: 5
Liczba poleceń zrealizowanych: 0
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 999
Suma punktów lojalnościowych: 585


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Chybie


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt