Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaBydgoszcz - Rafał

Rafał - Bydgoszcz

Cena standardowa:
2200,00zł / sesja
Odsłon:
6872
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 3429
Ilość wyświetleń: 3399
Ilość wyświetleń: 3309
Ilość wyświetleń: 5666

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisPrzykładamy ogromną wagę do tego, aby każdy film dokumentujący Wasz ślub był realizowany dyskretnie, staramy się wychwycić prawdziwe emocje panujące w tym dniu, staramy się również zaskakiwać naszych klientów nowymi pomysłami, ale jesteśmy również otwarci na Wasze pomysły, dzięki temu przyczyniamy się do powstania indywidualnego filmu który ma sprostać Waszym oczekiwaniom.

 

Cena całego reportażu ślubnego od godzin porannych (przygotowania w domu, fryzjer, kosmetyczka, rejestrowanie sesji zdjęciowej z fotografem w dniu ślubu lub w innym dniu), ślub, do oczepin oraz kilka chwil po oczepinach -Otrzymujecie Państwo materiał na płycie BluRay oraz 3 zestawy płyt DVD wraz z kolorowym wodoodpornym nadrukiem na płytach oraz eleganckie etui:

     Polecamy filmowanie ślubu i wesela na 2 kamery, ponieważ reportaż realizowany przy użyciu 2 kamer jest bardziej atrakcyjny, operatorzy mogą równocześnie znajdować się w różnych miejscach podczas filmowania lub przedstawiać jedną scenę z kilku planów filmowych, dzięki temu film zyskuje na atrakcyjności, jest bardziej dynamiczny i realistyczny.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2200,00 zł

Liczba poleceń: 23
Liczba poleceń zrealizowanych: 1
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 6872
Suma punktów lojalnościowych: 560
Wykonuję także filmy w miastach:
Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, Grudziądz, Poznań, Warszawa, Łódź, Włocławek, Wągrowiec, Żnin, Nakło Nad Notecią, Szubin


Sprzęt wideo:
Filmujemy w jakości Full HD kamerą Sony Handycam HDR-AX2000E,  używamy również odpowiednie statywy, zarówno tripody jak i statywy naramienne, slidecam jak i flycam które są niezbędne podczas filmowania, skutecznie eliminują wszystkie niepożądane drgania i zapewniają stabilne i płynne ujęcia.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Bydgoszcz


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt