Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaBielsko-Biała - Tomasz

Tomasz - Bielsko-Biała

Cena standardowa:
1450,00zł / sesja
Odsłon:
13711
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 338
Ilość wyświetleń: 356
Ilość wyświetleń: 317
Ilość wyświetleń: 1567
Ilość wyświetleń: 1196
Ilość wyświetleń: 881

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisNaszej działalności przyświeca idea wychodzenia na przeciw Państwa oczekiwaniom. Na każdym etapie realizacji filmu otwarci jesteśmy na Państwa sugestie jednocześnie posiadamy szeroką gamę oryginalnych rozwiązań.W opcji dodatkowej zaoferujemy Państwu ujęcia w plenerze lub w nietypowych sytuacjach, na przykład zdjęcia w salonie ślubnym podczas wyboru sukni ślubnej, zdjęcia z przygotowań weselnej sali czy zdjęcia podczas podpisywania ślubnych dokumentów. Istnieje równiej możliwość fabularyzowanych zdjęć, na przykład "pierwsza randka" itp.

Na Państwa indywidualne zamówienie wykonamy oryginalne etui dla płyt DVD co stanowić może atrakcyjny prezent dla wyjątkowych gości weselnych.Nasza firma wykonuje ponadto rejestracje innych uroczystości innych niż śluby i wesela min. studniówek, komunii, rejestracje występów artystycznych czy imprez firmowych,Dokonujemy także digitalizacji analogowych materiałów video ( przegrywanie materiałów z kaset VHS na płyty DVD).
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1450,00 zł

Liczba poleceń: 192
Liczba poleceń zrealizowanych: 41
Liczba pozytywnych ocen: 12 (100 %)
Odwiedzin: 13711
Suma punktów lojalnościowych: 3040
Wykonuję także filmy w miastach:
Bielsko-Biała, Strumień, Żywiec, Jaworze, Brenna, Ustroń, Milówka, Jasienica, Wisła, Cieszyn, Wilkowice, Węgierska Górka, Skoczów, Bystra, Istebna, Chybie, Biery, Grodziec, Kęty


Sprzęt wideo:

Obraz rejestrujemy przy użyciu wysokiej jakości kamer marki Sony. Istnieje możliwość jednoczesnego użycia dwóch kamer, a także ustawienia dodatkowego oświetlenia co nada zdjęciom unikatowej plastyki. Obraz montowany jest na profesjonalnym oprogramowaniu do edycji filmów. Film zapisujemy w najlepszej jakości na płycie DVD.

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Bielsko-Biała


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt