Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2022-05-30: Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty


Oszczędności, oszczędności i jeszcze raz oszczędności

Zacznijmy od argumentu, który prawdopodobnie najbardziej przemówi Ci do wyobraźni. Chodzi oczywiście o pieniądze. Wypożyczenie sprzętu telewizyjnego jest wielokrotnie tańsze niż zakup na własność. Oczywiście, że w dłuższej perspektywie posiadanie swojego sprzętu jest bardziej uzasadnione ekonomicznie, natomiast jeśli na tym etapie realizujesz materiały dla np. stacji telewizyjnych tylko okazjonalnie, nieregularnie, to wynajem jest znacznie rozsądniejszą opcją.

Przetestuj sprzęt telewizyjny, zanim wydasz na niego sporo pieniędzy

To świetnie, że planujesz dalszy rozwój i chodzi Ci po głowie pomysł kupienia nowego sprzętu filmowego do Twojej firmy. Zdajesz sobie natomiast sprawę z tego, jak kosztowna będzie to inwestycja. Musisz mieć pewność, że wydajesz pieniądze na coś, co rzeczywiście pozwoli Ci podnieść jakość realizowanych materiałów. Nie ma na to lepszego sposobu, niż przetestowanie np. kilku różnych kamer w zbliżonych warunkach.

Szansę na to daje Ci właśnie skorzystanie z oferty wypożyczalni sprzętu telewizyjnego, w której wynajmiesz kamery, obiektywy i inne akcesoria do porównania. To pozwoli Ci rzetelnie określić kierunek dalszych inwestycji.

Tani sposób na backup

Backup to must have dla każdej profesjonalnej ekipy filmowej, w tym pracującej na zlecenie stacji telewizyjnych. Mniejsi podwykonawcy nie mogą sobie jednak pozwolić na posiadanie np. kilku kamer – po prostu ich na to nie stać. Jeśli właśnie przygotowujesz się do realizacji ważnego zlecenia i musisz mieć backup sprzętowy, to skorzystaj z wynajmu – nie poniesiesz wysokich kosztów, a jednocześnie zabezpieczysz się na wypadek awarii.

Idealne rozwiązanie w przypadku okazjonalnie realizowanych zleceń

Jeśli specjalizujesz się w np. obsłudze filmowej imprez okolicznościowych czy realizowaniu filmów promocyjnych na potrzeby reklamy, to prawdopodobnie nie dysponujesz sprzętem umożliwiającym zbudowanie planu telewizyjnego czy nawet przygotowanie reportażu na zlecenie ogólnopolskiej stacji. Gdy trafia się takie zlecenie, to aż żal byłoby odmówić. W takiej sytuacji możesz się posiłkować ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego, skompletować potrzebne akcesoria i przyjąć atrakcyjne zlecenie.

Komu szczególnie można polecić skorzystanie z oferty wypożyczalni?

Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego to odpowiedni adres przede wszystkim dla mniejszych ekip filmowych, jednoosobowych firm producenckich, ale też lokalnych stacji i właścicieli portali internetowych. Zakup sprzętu pozwalającego realizować materiały na bardzo wysokim poziomie wiąże się z ogromnymi kosztami, których początkowo można uniknąć właśnie dzięki opcji wynajmu.

Więcej o tym przeczytasz w artykule na stronie https://strip-rental.com/wypozyczalnia-sprzetu-telewizyjnego-swietne-rozwiazanie-dla-malych-stacji-i-ekip-filmowych/.

Znajdź odpowiednią wypożyczalnię sprzętu telewizyjnego w sąsiedztwie

Jeśli te argumenty do Ciebie trafiają i właśnie zaczynasz się rozglądać za wypożyczalnią sprzętu telewizyjnego na Śląsku, to koniecznie sprawdź ofertę Strip Rental w Katowicach. Znajdziesz w niej wszystko, co tylko może Ci się przydać do zrealizowania dowolnego materiału filmowego, w tym na potrzeby telewizji.

W Strip Rental wypożyczysz kamerę, aparat, obiektyw, statyw, oświetlenie, osprzęt dźwiękowy i do komunikacji na planie, a także wszelkie drobniejsze akcesoria, w tym kable i przewody. Cała oferta jest dostępna na stronie internetowej wypożyczalni, wraz z cenami za dobę wynajmu.


« powrót do aktualności


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt