Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-02-23: Wykorzystanie lampy błyskowej w zimie


Górskie krajobrazy przykryte śniegiem prezentują się wprost magicznie i są doskonałą okazją do tego, aby je sfotografować. W tym celu mogą przydać się statywy fotograficzne, jednakże równie ważne są lampy błyskowe. Dotyczy to sytuacji, kiedy chcemy fotografować zimą z bliska i pod światło, np. pięknie oszronione elementy natury.

Technika fotografowania pod światło z lampą błyskową daje niesamowite efekty w różnego rodzaju eksperymentach fotograficznych. Możemy w ten sposób uzyskać genialne rezultaty, jeżeli uda nam się połączyć widoczne w kadrze słońce oraz ewentualną obróbkę. Wówczas, uzyskany efekt będzie jeszcze silniej emanował z fotografii, zaś ona sama nabierze wrażenie niesamowicie nowoczesnej.

W celu uzyskania opisywanego wyżej efektu, można wykorzystać nawet lampę błyskową wbudowaną w aparat. Efekt i tak powinien być dobry, gdyż nawet słaby błysk doświetlający wygląda dobrze, jeżeli jest on emitowany na wprost obiektywu. Niemniej jednak, zaleca się wykorzystanie zewnętrznej lampy błyskowej, która ma jedną ogromną zaletę – jej moc i zasięg są o wiele większe. Niezależnie od rodzaju lampy, jej palnik powinien być ustawiony idealnie na wprost, aby światło mogło odbić się od fotografowane obiektu.

Doskonale wiadomo, że im lepszy sprzęt fotograficzny, tym efekt jego pracy będzie lepszy. Niemniej jednak, posiadacze słabszych sprzętów nie powinni się demotywować, gdyż jakość fotografii jest w dużej mierze determinowana przez umiejętności oraz kreatywność fotografa. Pamiętajmy, że najważniejsza jest pasja, chęci oraz kreatywność, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo dobre efekty nawet bez zastosowania sprzętu z najwyższej półki. Jeżeli poświęcimy się w całości naszej pasji, to możemy być całkowicie pewni tego, że czas na profesjonalne wyposażenie również przyjdzie i będziemy wtedy na nie absolutnie gotowi. Wobec tego, sprzęty w dłoń i biegnijmy w plener, dopóki jeszcze zima trwa.


« powrót do aktualności


Aktualności
2017-09-14
Pytania które musisz zadać kamerzyście
Zatrudnienie kamerzysty w tych czasach jest bardzo popularne, wiele Par młodych decyduje się na współpracę podczas swojego wielkiego dnia. Jak dobrze wybrać kamerzystę ? oraz jakie pytania zdać ?
więcej


2017-08-30
Najbardziej przydatne akcesoria fotograficzne
Każdy fan fotografii doskonale wie o tym, iż sam aparat to troszkę za mało, aby wykonać w pełni profesjonalne zdjęcia. Obecnie na rynku dostępne są różne akcesoria fotograficzne, dzięki którym praca z aparatem jest niezwykle łatwa i przyjemna.
więcej


2017-08-01
Ciekawy pomysł na prezent - obraz drukowany na płótnie
Szukasz ciekawego pomysłu na prezent, który będzie praktyczny, a jednocześnie oryginalny? Warto pomyśleć o wykonaniu obrazu drukowanego na płótnie z wybranych przez nas zdjęć. Daje to doskonały efekt. Taki prezent z pewnością zrobi wrażenie na osobie obdarowanej.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt