Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-02-23: Wykorzystanie lampy błyskowej w zimie


Górskie krajobrazy przykryte śniegiem prezentują się wprost magicznie i są doskonałą okazją do tego, aby je sfotografować. W tym celu mogą przydać się statywy fotograficzne, jednakże równie ważne są lampy błyskowe. Dotyczy to sytuacji, kiedy chcemy fotografować zimą z bliska i pod światło, np. pięknie oszronione elementy natury.

Technika fotografowania pod światło z lampą błyskową daje niesamowite efekty w różnego rodzaju eksperymentach fotograficznych. Możemy w ten sposób uzyskać genialne rezultaty, jeżeli uda nam się połączyć widoczne w kadrze słońce oraz ewentualną obróbkę. Wówczas, uzyskany efekt będzie jeszcze silniej emanował z fotografii, zaś ona sama nabierze wrażenie niesamowicie nowoczesnej.

W celu uzyskania opisywanego wyżej efektu, można wykorzystać nawet lampę błyskową wbudowaną w aparat. Efekt i tak powinien być dobry, gdyż nawet słaby błysk doświetlający wygląda dobrze, jeżeli jest on emitowany na wprost obiektywu. Niemniej jednak, zaleca się wykorzystanie zewnętrznej lampy błyskowej, która ma jedną ogromną zaletę – jej moc i zasięg są o wiele większe. Niezależnie od rodzaju lampy, jej palnik powinien być ustawiony idealnie na wprost, aby światło mogło odbić się od fotografowane obiektu.

Doskonale wiadomo, że im lepszy sprzęt fotograficzny, tym efekt jego pracy będzie lepszy. Niemniej jednak, posiadacze słabszych sprzętów nie powinni się demotywować, gdyż jakość fotografii jest w dużej mierze determinowana przez umiejętności oraz kreatywność fotografa. Pamiętajmy, że najważniejsza jest pasja, chęci oraz kreatywność, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo dobre efekty nawet bez zastosowania sprzętu z najwyższej półki. Jeżeli poświęcimy się w całości naszej pasji, to możemy być całkowicie pewni tego, że czas na profesjonalne wyposażenie również przyjdzie i będziemy wtedy na nie absolutnie gotowi. Wobec tego, sprzęty w dłoń i biegnijmy w plener, dopóki jeszcze zima trwa.


« powrót do aktualności


Aktualności
2017-07-14
Profesjonalne sesje zdjęciowe – dlaczego warto zrobić dobre zdjęcia?
Żyjemy w czasach, gdzie fotografia i obrazy często znaczą więcej niż słowa. To dobre, ciekawe, intrygujące zdjęcia przyciągają nasz wzrok i zatrzymują go na dłużej. Obrazy sprzedają – zarówno produkty, które przedstawiają, osoby, które na nich się znajdują, jak i markę, którą reprezentują.
więcej


2017-05-04
Fotografia produktowa we współczesnej reklamie
Wobec rosnącej wirtualizacji wielu aspektów ludzkiego życia, w tym również rozwoju sprzedaży internetowej, niezbędne staje się poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań marketingowych i promocyjnych. Jak bowiem dokonać prezentacji asortymentu oraz uwydatnić jego najlepsze cechy, bez bezpośredniego kontaktu z potencjalnym klientem? Odpowiedzią na podobne potrzeby staje się fotografia produktowa – profesjonalnie wykonane zdjęcie może bowiem zastąpić perswazyjny dialog oraz rozwlekły opis danego produktu, efektywniej zachęcając do zakupów.
więcej


2017-04-27
Fotografia produktowa - o tym jak zrobić dobre zdjęcia do sklepu internetowego
Fotografia produktowa staje się dzisiaj ważnym elementem każdej kampanii reklamowej, która stara się wypromować na rynku jakiś konkretny produkt. Prezentacja produktu w „ładnym opakowaniu” jest fundamentalna dla wzbudzenia zainteresowania potencjalnych klientów i nabywców. Rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi zrodziły zupełnie nowy dział fotografii, który korzysta z innowacyjnych technologi wizualizacji obrazu i staje się powoli najbardziej dochodową gałęzią fotografii komercyjnej.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt