Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-02-23: Wykorzystanie lampy błyskowej w zimie


Górskie krajobrazy przykryte śniegiem prezentują się wprost magicznie i są doskonałą okazją do tego, aby je sfotografować. W tym celu mogą przydać się statywy fotograficzne, jednakże równie ważne są lampy błyskowe. Dotyczy to sytuacji, kiedy chcemy fotografować zimą z bliska i pod światło, np. pięknie oszronione elementy natury.

Technika fotografowania pod światło z lampą błyskową daje niesamowite efekty w różnego rodzaju eksperymentach fotograficznych. Możemy w ten sposób uzyskać genialne rezultaty, jeżeli uda nam się połączyć widoczne w kadrze słońce oraz ewentualną obróbkę. Wówczas, uzyskany efekt będzie jeszcze silniej emanował z fotografii, zaś ona sama nabierze wrażenie niesamowicie nowoczesnej.

W celu uzyskania opisywanego wyżej efektu, można wykorzystać nawet lampę błyskową wbudowaną w aparat. Efekt i tak powinien być dobry, gdyż nawet słaby błysk doświetlający wygląda dobrze, jeżeli jest on emitowany na wprost obiektywu. Niemniej jednak, zaleca się wykorzystanie zewnętrznej lampy błyskowej, która ma jedną ogromną zaletę – jej moc i zasięg są o wiele większe. Niezależnie od rodzaju lampy, jej palnik powinien być ustawiony idealnie na wprost, aby światło mogło odbić się od fotografowane obiektu.

Doskonale wiadomo, że im lepszy sprzęt fotograficzny, tym efekt jego pracy będzie lepszy. Niemniej jednak, posiadacze słabszych sprzętów nie powinni się demotywować, gdyż jakość fotografii jest w dużej mierze determinowana przez umiejętności oraz kreatywność fotografa. Pamiętajmy, że najważniejsza jest pasja, chęci oraz kreatywność, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo dobre efekty nawet bez zastosowania sprzętu z najwyższej półki. Jeżeli poświęcimy się w całości naszej pasji, to możemy być całkowicie pewni tego, że czas na profesjonalne wyposażenie również przyjdzie i będziemy wtedy na nie absolutnie gotowi. Wobec tego, sprzęty w dłoń i biegnijmy w plener, dopóki jeszcze zima trwa.


« powrót do aktualności


Aktualności
2018-06-06
Jaki sprzęt fotograficzny jest niezbędny w fotografii ślubnej?
Coraz więcej fotografów decyduje się na wykonywanie reportaży ślubnych. Dostęp do dobrej jakości sprzętu, pozwalającego na ciekawe przedstawianie tego wyjątkowego dnia w życiu, sprawił że fotografowie ślubni prześcigają się w coraz to lepszych kadrach.
więcej


2018-05-29
Akumulator li-ion do aparatu
Akumulator li-lion to najlepsza opcja, aby zasilić aparat. Wszystko przez to, że posiada większą pojemność od akumulatorów innego typu. Ich kształty dostosowane do konkretnych modeli mają zarówno wady, jak i zalety. Przejdźmy więc do szczegółów.
więcej


2018-05-04
Oświetlenie sali weselnej - co oferuje nam technologia?
Ślub to ten jedyny dzień w życiu, który zapada w pamięci na całe życie. Wesele i przeżycia z nim związane są bardzo ważne dla Pary młodej.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt