Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-10-24: Światło w filmie w teorii oraz praktyce


Odpowiednie oświetlenie planu filmowego pozwala sterować emocjami widzów i sprawia, że obraz zyskuje całkiem inny wymiar. Doskonale wiedzą o tym doświadczeni reżyserzy, którzy ogromną wagę przywiązują do światła w filmie i poszukują osób z pasją, które zdobyły niezbędną wiedzę, aby móc wykonywać pracę na planie filmowym.

Jeżeli chcesz pracować z kamerą, jesteś fotografem-amatorem lub już pracujesz przy produkcjach komercyjnych między innymi, tworzysz filmy reklamowe czy okolicznościowe, musisz zgłębić wiedzę z zakresu oświetlenia planu, która pozwoli Ci w pełni korzystać z Twojego talentu i artystycznej pasji.

Teoria kontra praktyka – czy można nauczyć się fachu jedynie z książek?

Wiele osób chcących zajmować się tworzeniem amatorskich produkcji na początku stawia na wiedzę teoretyczną zawartą w podręcznikach oraz dostępną w Internecie, chociażby w postaci filmów instruktażowych. Efekty korzystania jedynie z wiedzy teoretycznej nie są jednak zadowalające i na pewno nie zapewnią Tobie rozpoznawalności oraz setek klientów, a także nie pozwolą rozpocząć pracy na planie filmowym czy telewizyjnym. Jedynym, skutecznym sposobem, aby zyskać wiedzę teoretyczną i nauczyć się ją stosować w praktyce, są studia filmowe na kierunku operatorskim i oświetleniowym oraz korzystanie z warsztatów organizowanych między innymi przez niepubliczne szkoły filmowe jak Akademia Multi Art.

Organizowane przez Akademię Multi Art warsztaty Światło w Filmie pozwolą Ci nauczyć się pracy z nowoczesnym sprzętem filmowym, oraz pomogą zgłębić teorię sytuacji oświetleniowych także w warunkach studia filmowego. Dzięki rozwojowi swoich pasji i zainteresowań możesz stać się ekspertem z zakresu oświetlenia planu filmowego, co pozwoli Tworzyć nie tylko amatorskie produkcje, poprawić jakość wykonywanej pracy czy rozwijać się, jako twórca filmów publikowanych w sieci, ale także zapewni doskonałe podstawy przed rozpoczęciem nauki na innych kierunkach filmowych.

Korzystając z warsztatów tematycznych, masz gwarancję zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu ustawiania światła filmowego i obsługi sprzętu oświetleniowego, których nie zapewni Ci wertowanie setek podręczników. Dzięki nowoczesnym metodom kształcenia Akademia Multi Art pozwala swoim kursantom i słuchaczom na zdobycie potrzebnych podczas codziennej pracy umiejętności przy jednoczesnym wsparciu kreatywności, więc możesz być pewien, że Twój indywidualny punkt widzenia na pewno zostanie zauważony i doceniony przez profesjonalistów.

Czego nauczysz się podczas warsztatów?

Zakres tematyczny warsztatów dotyczących światła w filmie pozwoli Ci zyskać wiedzę na temat między innymi:

  • Rodzajów światła i opraw oświetleniowych;
  • Teorii światła oraz budowy lamp filmowych;
  • Pracy w kluczach oświetleniowych;
  • Kształtowania strumienia świetlnego.

Odpowiednie połączenie teorii oraz zajęć praktycznych to Twój klucz do rozwoju i zyskania pewności, że faktycznie chcesz doskonalić swoje umiejętności w pracy na planie filmowym. W Akademii Multi Art znajdziesz nie tylko szereg ciekawych kierunków kształcenia, ale również zyskasz możliwość pracy z nowoczesnym sprzętem i poznania doświadczonych Mistrzów w swoim fachu, co jest niezwykle ważne, jeżeli chcesz kiedyś dołączyć do grona polskich filmowców i rozpocząć samodzielną pracę na planie.

Postaw na stałe szlifowanie zdobytych już umiejętności, ciesz się możliwościami rozwoju i dołącz do grona pasjonatów kina, którym niestraszne są trudne wyzwania – z Akademią Multi Art rozwiniesz swoje indywidualne pasje i zainteresowania oraz zyskasz umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci zacząć pracować na własny sukces!


« powrót do aktualności


Aktualności
2018-06-06
Jaki sprzęt fotograficzny jest niezbędny w fotografii ślubnej?
Coraz więcej fotografów decyduje się na wykonywanie reportaży ślubnych. Dostęp do dobrej jakości sprzętu, pozwalającego na ciekawe przedstawianie tego wyjątkowego dnia w życiu, sprawił że fotografowie ślubni prześcigają się w coraz to lepszych kadrach.
więcej


2018-05-29
Akumulator li-ion do aparatu
Akumulator li-lion to najlepsza opcja, aby zasilić aparat. Wszystko przez to, że posiada większą pojemność od akumulatorów innego typu. Ich kształty dostosowane do konkretnych modeli mają zarówno wady, jak i zalety. Przejdźmy więc do szczegółów.
więcej


2018-05-04
Oświetlenie sali weselnej - co oferuje nam technologia?
Ślub to ten jedyny dzień w życiu, który zapada w pamięci na całe życie. Wesele i przeżycia z nim związane są bardzo ważne dla Pary młodej.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt