Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-09-14: Pytania które musisz zadać kamerzyście


Czy decydować się na kamerzystę, zastanawiasz się ? - ja Ci powiem, że jak najbardziej !

Dlaczego ? - Nie musisz się martwić, że Twój znajomy czegoś nie nagra. Nie musisz się prosić, żeby ktoś nagrywał. Dzięki usługą kamerzysty na weselu zyskujesz profesjonalny film w wysokiej jakości, świetną pamiątkę na lata. Również takie wideofilmy działają na wspomnienia, dawny wygląd, emocje Twoje oraz męża. Czego same zdjęcia nie zastąpią.

Jak wybrać kamerzystę na wesele ?
 

  • Wybierz 3 kamerzystów z Twojej okolicy - Dzięki dobraniu 3 firm łatwiej Ci będzie wybrać tego odpowiedniego. Musisz dowiedzieć się jakim sprzętem dysonują oraz w jakiej jakości nagrywają. Również czy posiadają dodatkowe narzędzia do nagrywania, takie jak dron czy kamerka GO PRO. Wybierz kamerzystę z okolicy, a odejdą dodatkowe koszty za dojazd do Ciebie oraz nie musisz płacić za nocleg. Również poczytaj informacje w internecie o wybranych firmach, może któraś firma obsługiwała Twoich znajomych.Kamerzysta na ślub i wesele - pytania :

1.Pierwszy najważniejszy punkt, jak z terminem ? - jeśli okaże się, że termin zajęty wszystkie pozostałe pytania nie maja sensu.

2. Zapytaj o cenę - ale wcześniej dowiedz się ile taka usługa powinna kosztować. Ile Twoi znajomi płacili, żeby nie przepłacić. Również jeśli już wiesz ile średnio kosztuje taka usługa negocjuj.

3. Od jak dawna zajmuje się pracą jako kamerzysta weselny ?

4. Ile wynosi zaliczka ?

5. Jaka część będzie zwrócona przy rezygnacji usługi, z przyczyn nie zależnych od Ciebie?

6. Jeśli kamerzysta będzie daleko od miejsca ceremonii oraz przyjęcia zapytaj o koszty dojazdu.

10. Zapytaj jaki sprzęt posiada, jakie są dodatkowe możliwości sprzętowe ?

11. Czy posiada uprawnienia do nagrywania w Kościele ? oraz czy nagrywał już w tym kościele jakiś ślub ?

12.Jakiej jakości, oraz rozdzielczości będą nagrywane filmy ?

13. Masz wesele w jesieni bądź w zimie ? - zapytaj o dodatkowe oświetlenie. A także czy nie będzie miał problemów podczas ceremonii ślubnej (ponieważ w kościołach panuje raczej ciemniejszy klimat) również podczas tortu zapada mrok.

14. Na ile kamer będzie nagranie ?

15. Czy ma jakiś nie szablonowy pomysł na nagranie/montaż ?

16. Jak długi będzie film po zmontowaniu ?

17. Czy otrzymacie teledyski/ zwiastuny przed wydaniem głównego filmu ?

18. W ilu kopiach otrzymacie film ?

19. Czy jest możliwość wprowadzenia zmian w filmie który jest już zmontowany ?

20. Od której do której będzie dla Nas pracował ?
 


« powrót do aktualności


Aktualności
2017-10-16
Dlaczego warto zdecydować się na filmy reklamowe?
Filmy reklamowe są obecnie bardzo popularnym sposobem na promocję zarówno małych biznesów, jak i dużych firm. Świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku reklamowania pojedynczych akcji i działań, jak i całego przedsiębiorstwa. Możliwości, jakie dają filmy reklamowe, są nieograniczone. Za jego pomocą przekazać można dużo więcej informacji w bardziej przystępny sposób niż jakąkolwiek inną formą reklamy. Poza tym konieczne jest włożenie w nią dużo większej ilości pracy, dlatego też budzi większy podziw.
więcej


2017-10-03
Akcesoria fotograficzne bez których nie można się obejść
Osoby, które pasjonują się robieniem zdjęć, w pierwszej kolejności powinny zdecydować się na zakup dobrego aparatu fotograficznego, jednak w codziennej pracy niezwykle ważne są również akcesoria fotograficzne, o których nie należy zapominać.
więcej


2017-09-14
Pytania które musisz zadać kamerzyście
Zatrudnienie kamerzysty w tych czasach jest bardzo popularne, wiele Par młodych decyduje się na współpracę podczas swojego wielkiego dnia. Jak dobrze wybrać kamerzystę ? oraz jakie pytania zdać ?
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt