Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2019-07-18: Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio


Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.

            Filmy w serwisie YouTube cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zamieszczane tam tzw. vlogi to dla twórców możliwość podzielenia się swoimi pasjami czy pokazanie znajomym, widzom, jak wygląda nasze życie. Dzielenie się spostrzeżeniami, opiniami w sieci to dziś codzienność. Aby jednak nasz film miał szansę się wyróżnić trzeba pamiętać przede wszystkim o jednym. Odpowiednia jakość materiału.

 

Filmowanie a montaż

Materiały wrzucane na YouTube nagrywane są przeróżnym sprzętem. Nie ma co się oszukiwać, że duża część z nich to po prostu nagrania z telefonu. Nic dziwnego. Nasze smartfony obecnie nagrywają filmy w zadowalającej jakości. Dodatkowo, telefon i tak zawsze mamy przy sobie - nie trzeba martwić się, że zapomnimy kamery czy aparatu w dzień, w którym zamierzamy robić nagrywki. Samo nagrywanie, jak widać, nie jest tą najbardziej skomplikowaną częścią - choć czasem i tu potrzebowalibyśmy pomocy specjalisty.

            Zdecydowanie jednak „najgorszą” częścią jest montaż zgromadzonych materiałów. Nie można wrzucić jednego nagrania za drugim. Trzeba mieć plan i go odpowiednio wykorzystać. Trzeba mieć program, cierpliwość i umiejętności, aby stworzyć coś, co spodoba się naszym widzom. Odpowiednio nastawiony obraz, kolor, jasność. Odpowiednio wgrana ścieżka dźwiękowa. To wszystko ma znaczenie. Nie mając odpowiednich umiejętności - nie sprawimy, że będziemy w stanie stworzyć coś ciekawego i atrakcyjnego.

 

Film, który zachwyci

Nawet z nieciekawie nagranych materiałów, specjalista jest w stanie coś wydobyć. Nawet najlepiej nagrane materiały jesteśmy w stanie nieodpowiednio wykorzystać nie mając wystarczających umiejętności. Dlatego właśnie, chcąc zaistnieć, wybić się, zainteresować odbiorców - powinniśmy skorzystać z profesjonalnych usług. Studio filmowe w Warszawie PJ Films Studio to najlepsza alternatywa. Wysyłając do nich swoje materiały masz pewność, że efekt końcowy filmu będzie zachwycający. Wideofilmowanie i montaż nigdy nie były prostsze. Odwiedź stronę https://pjfilmsstudio.pl/ i przekonaj się sam.


« powrót do aktualności


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt