Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2019-07-18: Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio


Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.

            Filmy w serwisie YouTube cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zamieszczane tam tzw. vlogi to dla twórców możliwość podzielenia się swoimi pasjami czy pokazanie znajomym, widzom, jak wygląda nasze życie. Dzielenie się spostrzeżeniami, opiniami w sieci to dziś codzienność. Aby jednak nasz film miał szansę się wyróżnić trzeba pamiętać przede wszystkim o jednym. Odpowiednia jakość materiału.

 

Filmowanie a montaż

Materiały wrzucane na YouTube nagrywane są przeróżnym sprzętem. Nie ma co się oszukiwać, że duża część z nich to po prostu nagrania z telefonu. Nic dziwnego. Nasze smartfony obecnie nagrywają filmy w zadowalającej jakości. Dodatkowo, telefon i tak zawsze mamy przy sobie - nie trzeba martwić się, że zapomnimy kamery czy aparatu w dzień, w którym zamierzamy robić nagrywki. Samo nagrywanie, jak widać, nie jest tą najbardziej skomplikowaną częścią - choć czasem i tu potrzebowalibyśmy pomocy specjalisty.

            Zdecydowanie jednak „najgorszą” częścią jest montaż zgromadzonych materiałów. Nie można wrzucić jednego nagrania za drugim. Trzeba mieć plan i go odpowiednio wykorzystać. Trzeba mieć program, cierpliwość i umiejętności, aby stworzyć coś, co spodoba się naszym widzom. Odpowiednio nastawiony obraz, kolor, jasność. Odpowiednio wgrana ścieżka dźwiękowa. To wszystko ma znaczenie. Nie mając odpowiednich umiejętności - nie sprawimy, że będziemy w stanie stworzyć coś ciekawego i atrakcyjnego.

 

Film, który zachwyci

Nawet z nieciekawie nagranych materiałów, specjalista jest w stanie coś wydobyć. Nawet najlepiej nagrane materiały jesteśmy w stanie nieodpowiednio wykorzystać nie mając wystarczających umiejętności. Dlatego właśnie, chcąc zaistnieć, wybić się, zainteresować odbiorców - powinniśmy skorzystać z profesjonalnych usług. Studio filmowe w Warszawie PJ Films Studio to najlepsza alternatywa. Wysyłając do nich swoje materiały masz pewność, że efekt końcowy filmu będzie zachwycający. Wideofilmowanie i montaż nigdy nie były prostsze. Odwiedź stronę https://pjfilmsstudio.pl/ i przekonaj się sam.


« powrót do aktualności


Aktualności
2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej


2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej


2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt