Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2018-07-04: Potrzebny specjalistyczny sprzęt filmowy? Skorzystaj z wynajmu!


Zrealizowanie efektownego materiału filmowego to nie tylko dobry koncept – to również specjalistyczne wyposażenie, które pozwala na wprowadzenie go w życie. Duże studia filmowe dysponują wówczas nowoczesnym sprzętem kosztującym miliony złotych, dlatego są w stanie przygotować praktycznie każdy film zgodnie z założeniami danego projektu.
Mniejsze studia, które nie mogą pozwolić sobie na tak duże wydatki, nie muszą jednak wcale rezygnować z ambitnych planów – do dyspozycji są wtedy firmy, które zajmują się wynajmem specjalistycznego sprzętu filmowego.

Wypożycz i nie przepłacaj!

W wypożyczalniach sprzętu filmowego możemy znaleźć niemalże wszystko, co potrzebne jest do realizacji materiałów o wszechstronnym zastosowaniu – teledysków, reklam, relacji z wydarzeń, filmów, seriali.
Do wyboru mamy między innymi taki sprzęt jak wysokiej klasy kamery, które używane są także przez profesjonalistów, szeroką gamę obiektywów, a także sprzętu technicznego, w tym przeznaczonego do tworzenia właściwego oświetlenia oraz do prawidłowego udźwiękowienia. Możemy znaleźć też takie wyposażenie jak kran filmowy wynajem którego sprawdzi się podczas realizacji efektownych scen.Przykładowe ceny wynajmu sprzętu filmowego

Ceny wynajmu sprzętu filmowego nie są przy tym bardzo wysokie. Za specjalistyczną kamerę wynajętą na jeden dzień zapłacimy od około 200 do 400 złotych, z kolei za obiektyw około 100 złotych. Lampy to wydatek od około 100 do 300 złotych dziennie, natomiast za softbox zapłacimy tylko około 50 złotych na dzień. Jeśli chodzi o takie wyposażenie jak kran filmowy wynajem będzie kosztował nas od około 300 do 500 złotych na dobę w zależności od jego typu.
Wobec tego wynajęcie sprzętu filmowego w dobrej wypożyczalni to najlepszy wybór – otrzymujemy do dyspozycji profesjonalne wyposażenie bez przepłacania!


« powrót do aktualności


Aktualności
2018-08-20
Filmowanie wesel
Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych dni w życiu narzeczonych. Od tej pory ich losy stają się ze sobą nierozerwalnie związane. Te magiczne chwile wiążą się z mnóstwem wzruszających i wspaniałych momentów. Niestety, pamięć ludzka bywa zawodna i z czasem te wszystkie szczegóły zacierają się i blakną. Dlatego większość młodych par decyduje się na zatrudnienie kamerzysty.
więcej


2018-08-01
Must have każdego fotografa
W dzisiejszych czasach praktycznie każdy może być fotografem. Wszystko za sprawą aparatów, które posiadają nasze telefony. Chociaż jakoś zdjęć w smatfonach potrafi zachwycać, to tak naprawdę nic nie zastąpi nam tradycyjnej lustrzanki.
więcej


2018-07-04
Jaki sprzęt będzie przydatny w fotografii sportowej?
Nie każdy miłośnik fotografii ogranicza swoje hobby do fotografii krajobrazu. Dla niektórych dużo bardziej ekscytującym zajęciem jest fotografia sportu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt