Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2018-07-04: Potrzebny specjalistyczny sprzęt filmowy? Skorzystaj z wynajmu!


Zrealizowanie efektownego materiału filmowego to nie tylko dobry koncept – to również specjalistyczne wyposażenie, które pozwala na wprowadzenie go w życie. Duże studia filmowe dysponują wówczas nowoczesnym sprzętem kosztującym miliony złotych, dlatego są w stanie przygotować praktycznie każdy film zgodnie z założeniami danego projektu.
Mniejsze studia, które nie mogą pozwolić sobie na tak duże wydatki, nie muszą jednak wcale rezygnować z ambitnych planów – do dyspozycji są wtedy firmy, które zajmują się wynajmem specjalistycznego sprzętu filmowego.

Wypożycz i nie przepłacaj!

W wypożyczalniach sprzętu filmowego możemy znaleźć niemalże wszystko, co potrzebne jest do realizacji materiałów o wszechstronnym zastosowaniu – teledysków, reklam, relacji z wydarzeń, filmów, seriali.
Do wyboru mamy między innymi taki sprzęt jak wysokiej klasy kamery, które używane są także przez profesjonalistów, szeroką gamę obiektywów, a także sprzętu technicznego, w tym przeznaczonego do tworzenia właściwego oświetlenia oraz do prawidłowego udźwiękowienia. Możemy znaleźć też takie wyposażenie jak kran filmowy wynajem którego sprawdzi się podczas realizacji efektownych scen.Przykładowe ceny wynajmu sprzętu filmowego

Ceny wynajmu sprzętu filmowego nie są przy tym bardzo wysokie. Za specjalistyczną kamerę wynajętą na jeden dzień zapłacimy od około 200 do 400 złotych, z kolei za obiektyw około 100 złotych. Lampy to wydatek od około 100 do 300 złotych dziennie, natomiast za softbox zapłacimy tylko około 50 złotych na dzień. Jeśli chodzi o takie wyposażenie jak kran filmowy wynajem będzie kosztował nas od około 300 do 500 złotych na dobę w zależności od jego typu.
Wobec tego wynajęcie sprzętu filmowego w dobrej wypożyczalni to najlepszy wybór – otrzymujemy do dyspozycji profesjonalne wyposażenie bez przepłacania!


« powrót do aktualności


Aktualności
2019-01-28
Softbox czy parasolka?
Softbox, a może parasolka fotograficzna? Poznaj rodzaje modyfikatorów światła, ich wady oraz zalety.
więcej


2018-11-21
Jak wybrać dobrego fotografa dziecięcego?
Niejeden rodzic marzy o tym, aby jego pociecha uczestniczyła w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jeszcze kilkanaście lat temu tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na taką pamiątkę. Aktualnie jest to opcja niemal dla każdego. Z pewnością w naszej okolicy znajdziemy niejednego fotografa dziecięcego, jednak nie każdy będzie godny zainteresowania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy zwrócić uwagę na wiele czynników.
więcej


2018-08-20
Filmowanie wesel
Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych dni w życiu narzeczonych. Od tej pory ich losy stają się ze sobą nierozerwalnie związane. Te magiczne chwile wiążą się z mnóstwem wzruszających i wspaniałych momentów. Niestety, pamięć ludzka bywa zawodna i z czasem te wszystkie szczegóły zacierają się i blakną. Dlatego większość młodych par decyduje się na zatrudnienie kamerzysty.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt