Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-12-04: Jak wybrać profesjonalne lampy błyskowe?


Nie brakuje bowiem też osób, które wykonują fotografie związane z otaczającą ich przyrodą czy krajobrazem. Co zrobić, aby fotografie były profesjonalne? Trzeba posiadać nie tylko wiedzę o tej dziedzinie, ale także dobrej jakości sprzęt. W dzisiejszym wpisie dowiedzie się czym kierować się wybierając lampy błyskowe.

Na początek trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcecie kupić lampy błyskowe do lustrzanki czy do aparatu kompaktowego. Należy też zastanowić się czy produkty z tej kategorii mają za zadanie odbijać błysk od sufitu oraz ściany. Lampy błyskowe, które to umożliwiają powinny posiadać model z głowicą, która będzie obracana w poziomie oraz pionie. Należy zwrócić uwagę również na rodzaj pomieszczenia, który ma być objęty działaniem tego urządzenia. Pamiętajcie, że im większa siła błysku, tym trzeba decydować się na lampy błyskowe o liczbie przewodniej powyżej 50.

Bardzo dużo osób podkreśla też, że najlepiej jest decydować się na produkty, które będą dokładnie tej samej marki co aparaty. Dlaczego warto to zrobić? Odpowiedź jest stosunkowo prosta. Takie lampy błyskowe gwarantują 100% zgodności z aparatami, co rzecz jasna powoduje niezawodne działanie i pracę na najwyższych możliwych obrotach.

Jakie lampy błyskowe są często wybierane?

To pytanie zadaje sobie bardzo dużo osób. Chcecie zdecydować się na dobrej jakości lampy błyskowe? W takim razie warto wybierać produkty znanych producentów. Oczywiście, trzeba liczyć się z wydatkami, ale przynajmniej będziecie mieli pewność, że na przykład lampy canon będą odpowiednio działały. Są osoby, które wybierają produkty podejrzanie tanich firm. Często jednak dzieje się tak, że początkowe oszczędności kończą się jeszcze większymi wydatkami. Wszystko dlatego, że takie lampy błyskowe charakteryzują się małą jakością i szybko nadają się po prostu do kosza. Jeśli zatem zależy Wam na dobrym sprzęcie, to lepiej wybrać lampy canon czy innego dobrego producenta.


« powrót do aktualności


Aktualności
2018-11-21
Jak wybrać dobrego fotografa dziecięcego?
Niejeden rodzic marzy o tym, aby jego pociecha uczestniczyła w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jeszcze kilkanaście lat temu tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na taką pamiątkę. Aktualnie jest to opcja niemal dla każdego. Z pewnością w naszej okolicy znajdziemy niejednego fotografa dziecięcego, jednak nie każdy będzie godny zainteresowania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy zwrócić uwagę na wiele czynników.
więcej


2018-08-20
Filmowanie wesel
Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych dni w życiu narzeczonych. Od tej pory ich losy stają się ze sobą nierozerwalnie związane. Te magiczne chwile wiążą się z mnóstwem wzruszających i wspaniałych momentów. Niestety, pamięć ludzka bywa zawodna i z czasem te wszystkie szczegóły zacierają się i blakną. Dlatego większość młodych par decyduje się na zatrudnienie kamerzysty.
więcej


2018-08-01
Must have każdego fotografa
W dzisiejszych czasach praktycznie każdy może być fotografem. Wszystko za sprawą aparatów, które posiadają nasze telefony. Chociaż jakoś zdjęć w smatfonach potrafi zachwycać, to tak naprawdę nic nie zastąpi nam tradycyjnej lustrzanki.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt