Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2019-04-04: Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?


Nietypowe oświetlenie sali weselnej to jedna z ciekawszych możliwości. Jak je dopasować do konkretnego obiektu?

 

Profesjonalny wykonawca

Instalację elektryczną można co prawda powierzyć lokalnej firmie, ale tutaj liczy się też innowacyjny projekt. Inwestując w dekoracje światłem, klient powinien od razu mierzyć wysoko i korzystać z najlepszych pomysłów. Z tego względu do planowania i wykonania zlecenia najlepiej zatrudnić podmiot wyspecjalizowany w świetlnych dekoracjach. Po pierwsze jego pracownicy mają doświadczenie na różnych etapach realizacji projektu, a po drugie mogą też doradzić, które rozwiązania sprawdzą się w danym obiekcie. Przestrzegą przed częstymi błędami, podsuną kilka ciekawych patentów.

 

Światło zmieniające wnętrze nie do poznania

Światło na wesele to dodatkowa opcja, oferowana na przykład przez niektóre zespoły. Specjalne ledowe listwy, a nawet żyrandole światłowodowe czy świetlne kurtyny, pojawiają się też coraz częściej jako element stałej dekoracji sali weselnej. Atutem tego ostatniego rozwiązania jest dopasowanie dekoracji świetlnych do wielkości i stylu danego wnętrza. Kolory światła można zmieniać, dopasowując je chociażby do aktualnych dekoracji czy charakteru eventu. Często spotykanym zabiegiem jest podkreślanie poszczególnych ścian i sufitu. Służy temu umieszczanie podświetlonych liter bądź ukrytych źródeł światła we wnękach. Z pomocą prawidłowo dopasowanego oświetlenia wnętrze można uczynić bardziej kameralnym lub przeciwnie, stworzyć w nim atmosferę wesołej zabawy. Odpowiednie ukierunkowanie światła powiększy lub pomniejszy salę. Uwydatni jej mocne strony, jak zdobienia na ścianach, podwieszany sufit czy klasyczny wystrój. Warto pamiętać, że oświetlenie weselne nie musi występować w dynamicznych kolorach. Z powodzeniem stosowane są też spokojniejsze, pastelowe barwy. Ocieplają wnętrze i pięknie wychodzą na ślubnych fotografiach.


« powrót do aktualności


Aktualności
2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej


2019-07-18
Profesjonalny montaż filmów - PJ Films Studio
Nie musisz być specjalistą od wszystkiego! Nagrywasz filmy? Chcesz się nimi dzielić w sieci? Na rynku istnieją specjaliści, którzy zmontują Twój film na najwyższym poziomie.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt