Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2018-11-21: Jak wybrać dobrego fotografa dziecięcego?


Estetyka zdjęć
Fotografia dziecięca Dąbrowa Górnicza to znakomita opcja dla tych, którzy chcą zamknąć w kadrach beztroskie chwile swojego dziecka. Tego rodzaju zdjęcia mogą być naprawdę wzruszające. Nawet po latach wywołają one pozytywne emocje.
Istotne jest to, aby wybrany przez nas fotograf posiadał podobne poczucie estetyki. Należy więc dokładnie przejrzeć jego portfolio. Z pewnością zauważymy, że każda osoba robi zdjęcia zupełnie inaczej. Duży wpływ na efekt końcowy ma również obróbka. Każdy fotograf wyrabia swój własny, niepowtarzalny styl. Oczywiście wymagania klienta także mają duże znaczenie, jednak o wiele bezpieczniej wybrać jest osobę o podobnym spojrzeniu na świat.

Warunki współpracy
Sesja z udziałem noworodka, czy też niemowlaka jest podwójnie trudna. Wybierając fotografa dziecięcego zwróćmy uwagę na to, czy: posiada on własne studio, świadczy usługi w miejscu wskazanym przez klienta, dostarcza akcesoria na sesję. Musimy również dowiedzieć się, ile zdjęć wliczonych jest w cenę.
Wiele osób nie ma pomysłu na niebanalną sesję. Dobrze więc wybrać fotografa kreatywnego, który posiada nieskończone pokłady pomysłów. Dzięki temu zdjęcia wykonane naszemu dziecku będą jedyne w swoim rodzaju.
Przed nawiązaniem współpracy dobrze jest sprawdzić opinie wcześniejszych klientów. Pamiętajmy, że praca z małymi dziećmi jest bardzo specyficzna. Nie zawsze mają one ochotę pozować. Czasami sesja przeciąga się nawet do kilku godzin. Fotograf dziecięcy musi być osobą ciepłą, pozytywnie nastawioną, a także cierpliwą. Priorytetem jest to, aby w krótkim czasie wzbudzić zaufanie smyka.


« powrót do aktualności


Aktualności
2019-01-28
Softbox czy parasolka?
Softbox, a może parasolka fotograficzna? Poznaj rodzaje modyfikatorów światła, ich wady oraz zalety.
więcej


2018-11-21
Jak wybrać dobrego fotografa dziecięcego?
Niejeden rodzic marzy o tym, aby jego pociecha uczestniczyła w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jeszcze kilkanaście lat temu tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na taką pamiątkę. Aktualnie jest to opcja niemal dla każdego. Z pewnością w naszej okolicy znajdziemy niejednego fotografa dziecięcego, jednak nie każdy będzie godny zainteresowania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy zwrócić uwagę na wiele czynników.
więcej


2018-08-20
Filmowanie wesel
Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych dni w życiu narzeczonych. Od tej pory ich losy stają się ze sobą nierozerwalnie związane. Te magiczne chwile wiążą się z mnóstwem wzruszających i wspaniałych momentów. Niestety, pamięć ludzka bywa zawodna i z czasem te wszystkie szczegóły zacierają się i blakną. Dlatego większość młodych par decyduje się na zatrudnienie kamerzysty.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt