Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2019-03-05: Fotograf i wyposażenie studia


Oczywiście możemy zacząć naszą przygodę z niskobudżetowym sprzętem, który pomoże nam w poznaniu podstawowych funkcji. Jednakże jeśli myślimy poważnie o fotografii i jest ona naszą pasją warto zainwestować w akcesoria, które dodadzą nam więcej możliwości.

Ciekawym pomysłem może być stworzenie własnego studia fotografii. Praca w studiu daje nam szanse na uzupełnienie swojego portfolio o dodatkowe tematy. Przykładem może być fotografia reklamowa, która powstaje właśnie w takich warunkach. Możliwość wykonania zaaranżowanych portretów. W swoim studiu czujemy się komfortowo, a praca przebiega według twojej określonej organizacji. Ponadto zdjęcia wykonane w takim miejscu odznaczają się wysokim profesjonalizmem i jakością.

Zatem w co warto zainwestować na początek?

Pomysłów jest wiele. Jednak chciałbym zaproponować ci najbardziej podstawowy sprzęt, który jest niezbędny w studiu fotografii.

Blendy fotograficzne. Dzięki niej uzyskujemy odpowiednią ekspozycję zdjęcia, manipulujemy światłem, możemy zmienić powierzchnie przedmiotu. Po prostu przejmujemy kontrole nad światłem. Od efektu zależy materiał wykonania, jej forma czy kolor. Najpopularniejsze na rynku to blendy okrągłe bądź trójkątne, w kolorach srebrnych i złotych. Wybór podporządkowany jest przede wszystkim naszym potrzebom.

Lampy studyjne. Umożliwiają stworzenie sztucznego światła, które jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się portretami czy reklamą przedmiotu. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu lamp mamy pewność, że uzyskamy doświetlone, profesjonalnej jakości zdjęcie.

Multifoto.pl - mistrzowski sprzęt fotograficzny

Statywy fotograficzne. Jest jednym z ważniejszych akcesorium do aparatu. Statyw zapewnia stabilne wykonanie fotografii pozbawionego drobnych rozmazań. Pomijając aspekty jakości zdjęcia, warto wziąć pod uwagę fakt bezpieczeństwa naszego cennego sprzętu i wygody pracy. Na rynku dostępnych jest wiele wariancji statywów, a każde z nich posiada funkcje, z którymi warto się zapoznać.

Obiektywy fotograficzne. Makro, portretowy, rybie oko, lustrzany i wiele innych dostępnych na rynku pomagają nam uzyskać jeszcze lepszy efekt. Warto zatem zainwestować w dodatkowe obiektywy i nie bazować jedynie na standardowym. Na pewno poczujesz różnice w pracy, a twój fotografowany obiekt będzie prezentował się znacznie lepiej.


« powrót do aktualności


Aktualności
2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej


2019-09-25
Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?
Zakup aparatu fotograficznego to nie taka prosta sprawa. W sklepach ze sprzętem, można znaleźć mnóstwo najróżniejszych modeli, pochodzących od wielu producentów. Bardziej profesjonalne, mają wiele opcji, w których laik może się pogubić. Warto wiedzieć, czym się kierować przy zakupie pierwszego aparatu.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt