Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2018-08-20: Filmowanie wesel


Po co film z wesela?

Film zdecydowanie bardziej oddaje emocje, niż fotografia. Na filmie jak na dłoni, chwila po chwili, przewija się cały dzień ślubu. Począwszy od momentu przygotowań w domach, poprzez ceremonię kościelną, aż po szaloną zabawę na sali.

Wspólne oglądanie filmu z wesela z rodziną czy przyjaciółmi to doskonały sposób na powrócenie myślami do tak wyjątkowych momentów. Bez wątpienia podczas rodzinnego seansu niejedna osoba uroni łezkę, inna z kolei będzie pękać ze śmiechu.

Film z wesela to pamiątka, którą oglądać będą inne pokolenia. Dzięki niej młoda para przez całe swoje życie będzie miała okazję znów poczuć się tak wyjątkowo, jak w dniu ślubu.


Filmowanie wesel Łódź

Łódź jest sporym miastem i na rynku swoje usługi oferuje tu wielu kamerzystów. Jak znaleźć tego najlepszego?

Wielu kamerzystów zamieszcza próbki swoich prac na ogólnodostępnych stronach internetowych. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka można ocenić, jak wyglądają efekty końcowe ich pracy.

Warto też poprosić znajomych, którzy już brali ślub, o płyty z nagraniem ich ślubu. Wtedy dokładnie można przekonać się, czy dany kamerzysta świadczy usługi najwyższej jakości.

A jaki powinien być sam kamerzysta?

W dniu wesela i ślubu sporo się dzieje, dlatego kamerzysta powinien zawsze trzymać rękę na pulsie. Co nie oznacza wcale, że zawsze musi on być na pierwszym planie. Powinien trzymać się raczej z boku, być dyskretny, ale jednocześnie wyłapać wszystkie najważniejsze momenty.

Dobry kamerzysta to osoba wyjątkowo wyczulona na piękno chwili. Piękne ujęcia uzyskać można nie tylko w tych najbardziej oczywistych momentach. Czasem ogromny ładunek emocji niesie ze sobą pozornie banalny kadr - łza wzruszenia płynąca po policzku, powiewający na wietrze welon...


« powrót do aktualności


Aktualności
2019-04-04
Jak wybrać oświetlenie sali weselnej?
Sala weselna wyposażona w nowoczesny system oświetlenia cieszy się większym zainteresowaniem klientów. Organizacja tego typu przyjęć, jak również innych imprez, wymaga coraz większej pomysłowości. Właściciele obiektów konferencyjnych i bankietowych powinni za wszelką cenę dążyć do wyróżnienia swojej oferty na tle innych, podobnych propozycji.
więcej


2019-03-05
Fotograf i wyposażenie studia
Fotografia wbrew pozorom jest dziedziną skomplikowaną i wymagającą. Wyobraźnia fotografa powinna być bogata i pełna pomysłów, ponieważ to pierw w naszej głowie tworzy się ''zdjęcie'', które następnie urzeczywistniamy za pomocą aparatu.
więcej


2019-01-28
Softbox czy parasolka?
Softbox, a może parasolka fotograficzna? Poznaj rodzaje modyfikatorów światła, ich wady oraz zalety.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt