Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2018-08-20: Filmowanie wesel


Po co film z wesela?

Film zdecydowanie bardziej oddaje emocje, niż fotografia. Na filmie jak na dłoni, chwila po chwili, przewija się cały dzień ślubu. Począwszy od momentu przygotowań w domach, poprzez ceremonię kościelną, aż po szaloną zabawę na sali.

Wspólne oglądanie filmu z wesela z rodziną czy przyjaciółmi to doskonały sposób na powrócenie myślami do tak wyjątkowych momentów. Bez wątpienia podczas rodzinnego seansu niejedna osoba uroni łezkę, inna z kolei będzie pękać ze śmiechu.

Film z wesela to pamiątka, którą oglądać będą inne pokolenia. Dzięki niej młoda para przez całe swoje życie będzie miała okazję znów poczuć się tak wyjątkowo, jak w dniu ślubu.


Filmowanie wesel Łódź

Łódź jest sporym miastem i na rynku swoje usługi oferuje tu wielu kamerzystów. Jak znaleźć tego najlepszego?

Wielu kamerzystów zamieszcza próbki swoich prac na ogólnodostępnych stronach internetowych. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka można ocenić, jak wyglądają efekty końcowe ich pracy.

Warto też poprosić znajomych, którzy już brali ślub, o płyty z nagraniem ich ślubu. Wtedy dokładnie można przekonać się, czy dany kamerzysta świadczy usługi najwyższej jakości.

A jaki powinien być sam kamerzysta?

W dniu wesela i ślubu sporo się dzieje, dlatego kamerzysta powinien zawsze trzymać rękę na pulsie. Co nie oznacza wcale, że zawsze musi on być na pierwszym planie. Powinien trzymać się raczej z boku, być dyskretny, ale jednocześnie wyłapać wszystkie najważniejsze momenty.

Dobry kamerzysta to osoba wyjątkowo wyczulona na piękno chwili. Piękne ujęcia uzyskać można nie tylko w tych najbardziej oczywistych momentach. Czasem ogromny ładunek emocji niesie ze sobą pozornie banalny kadr - łza wzruszenia płynąca po policzku, powiewający na wietrze welon...


« powrót do aktualności


Aktualności
2019-03-05
Fotograf i wyposażenie studia
Fotografia wbrew pozorom jest dziedziną skomplikowaną i wymagającą. Wyobraźnia fotografa powinna być bogata i pełna pomysłów, ponieważ to pierw w naszej głowie tworzy się ''zdjęcie'', które następnie urzeczywistniamy za pomocą aparatu.
więcej


2019-01-28
Softbox czy parasolka?
Softbox, a może parasolka fotograficzna? Poznaj rodzaje modyfikatorów światła, ich wady oraz zalety.
więcej


2018-11-21
Jak wybrać dobrego fotografa dziecięcego?
Niejeden rodzic marzy o tym, aby jego pociecha uczestniczyła w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jeszcze kilkanaście lat temu tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na taką pamiątkę. Aktualnie jest to opcja niemal dla każdego. Z pewnością w naszej okolicy znajdziemy niejednego fotografa dziecięcego, jednak nie każdy będzie godny zainteresowania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy zwrócić uwagę na wiele czynników.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt