Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2018-05-02: Drony GoPro jako sposób na udane filmowanie


Czym się wyróżniają?

Ten rodzaj dronów doskonale współpracuje z określonym typem kamer, ma oddzielną ramkę ich montowania i jest przede wszystkim lekki, łatwy do przeniesienia i uniwersalny. Cechą, która wyróżnia drony gopro to mobilność. Z łatwością można je złożyć do bardzo małej wielkości, ulokować w plecaku na plecach i w ogóle nie czuć ich ciężaru. W każdej chwili taki dron można ze sobą zabrać na wycieczkę lub jakąś imprezę, nie odczuwając wcale jego obecności na naszych plecach.

Zobacz także: Dron GoPro Karma + HERO 5 Black + grip

Drony te to także uniwersalność, a uniwersalne są dlatego, że z powodzeniem można nimi filmować z ręki jak również z powietrza. Ten rodzaj dronów jest bardzo prosty w obsłudze i łatwo go jest utrzymać w ręku. Dodatkowo można zamontować do niego specjalny stabilizator 3 osiowy, który powoduje, że dron gopro ma możliwość bardzo dobrej stabilizacji, zarówno pod dronem jak i w ręku. Z tego też powodu właśnie te drony mają jak najlepszej jakości ujęcia.

Cechy dronów GoPro

Dron gopro to dron mobilny, lekki, stabilny, solidny i dający wiele możliwości filmowania. Jest bardzo prosty w użyciu, montażu i demontażu jak również lekki, czyli łatwy do przeniesienia go i do zabrania w każde miejsce. Innowacją jest też fakt, że do tego drona można będzie dopiąć aż 6 firmowych kamerek, a filmowany obraz będzie nagrywany w 360 stopniach. Oznacza to, że widz takiego filmu będzie mógł oglądać film niezwykle spektakularny w wielu ujęciach. Odtąd nie tylko wszelkiego rodzaju imprezy masowe, takie jak koncerty czy zawody sportowe, będą ciekawsze, ale i także prywatne wycieczki i prywatne przyjęcia rodzinne.

Dla kogo?

Ten rodzaj dronów jest doskonały zarówno dla zawodowców jak i amatorów. Wielu turystów, entuzjastów filmowania czy zwykłych członków rodziny, którzy pragną utrwalić rodzinne imprezy, może być zadowolonych z efektów uzyskanych z drona gopro. Ten rodzaj drona jest idealny dla osób początkujących lub jako prezent na komunię. Dron od razu wraca do nas, gdy wyczerpuje się bateria, jest wyposażony w jedno przyciskowy system startu oraz lądowania. Można z niego sfilmować wspaniałe ujęcia. Kontroler drona połączony jest z ekranem dotykowym, na którym można podejrzeć panoramę z drona. Jakość filmowania tym właśnie dronem jest bardzo duża, wręcz profesjonalna. Jest to więc sprzęt wysokiej jakości a przy tym bardzo lekki, zawsze można go mieć przy sobie.

Producent sportowych kamer doskonale wstrzelił się w potrzeby początkujących pilotów dronów. Dał im zabawkę prostą w obsłudze a równocześnie bardzo solidną, dokładną, o niesamowitych możliwościach filmowania. Pytanie tylko, czy większość amatorów filmowania z powietrza taką zabawkę właśnie potrzebowało? Uważa się mimo wszystko, że drony gopro to drony najwyższej jakości, cechują się ogromnym zaawansowaniem technologicznym i są jednymi z lepszych na rynku.


« powrót do aktualności


Aktualności
2018-05-04
Oświetlenie sali weselnej - co oferuje nam technologia?
Ślub to ten jedyny dzień w życiu, który zapada w pamięci na całe życie. Wesele i przeżycia z nim związane są bardzo ważne dla Pary młodej.
więcej


2018-05-02
Drony GoPro jako sposób na udane filmowanie
Nagle zrobiło się ogromne zapotrzebowanie na filmowanie z powietrza. Dron GoPro doskonale wychodzi na przeciw osobom, które chcą mieć ujęcia z powietrza i to jak najlepszej jakości.
więcej


2018-03-06
Przydatne akcesoria fotograficzne
Fotografia to zajęcie, które pociąga za sobą wiele większych lub mniejszych kosztów, jednak efekty uzyskiwane dzięki odpowiedniemu sprzętowi całkowicie rekompensują wydatki.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt