Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2019-09-25: Czym się kierować podczas wyboru aparatu fotograficznego?


Pierwszy aparat fotograficzny - jaki kupić?

Kupując pierwszy aparat fotograficzny trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii. W pierwszej kolejności, dobrze jest ustalić kwotę, jaką możemy przeznaczyć na zakupy. Nie warto, decydować się na najtańszy sprzęt, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy w każdym smartfonie znajduje się nie najgorszy aparat i różnica w jakości zdjęć, byłaby praktycznie nie zauważalna.
Kiedy, ustalimy najwyższą, możliwą kwotę, należy przeanalizować dostępne oferty. Wbrew pozorom, najważniejszym wytycznym, nie jest liczba megapikseli. Nie odpowiadają one, za jakość zdjęć, ale za możliwość wydruku. Warto zwrócić uwagę na zoom optyczny, który sprawi, że fotograf wykona mało poruszanych zdjęć. Bardzo ważna, są także jednostki ISO. Im są one większe, tym matryca będzie bardziej wrażliwa na promienie światła i będzie potrzebowała go więcej, aby zdjęcie zostało odpowiednio naświetlone.


Ważną cechą aparatu fotograficznego, jest także jego wyświetlacz. Musi on być wystarczająco jasny i duży. Jednak z drugiej strony, im większy ekran, tym większe zużycie prądu. Dlatego, też trzeba sprawdzić jaka jest pojemność baterii. W wielu aparatach, na jednym naładowaniu można wykonać 300 zdjęć, jednak niektóre modele pozwalają na wykonanie nawet 1000 zdjęć.
Zastanawiając się jaki aparat kupić, dobrze jest także przeanalizować jakie są parametry i właściwości lampy błyskowej. Niektóre aparaty, posiadają lampę, która włącza się tylko, kiedy sprzęt wyczuwa, że będzie potrzebna. Nie jest to dobre rozwiązanie, dobrze jest wybrać lampę, którą można swobodnie sterować. Niektóre osoby, chcą kupić aparat, jedynie po to, żeby wykonywać zdjęcia. Jednak, jeśli nie posiada się kamery, warto zdecydować się na zakup aparatu fotograficznego, który ma możliwość nagrywania filmików. W wielu przypadkach, może to być bardzo przydatne.


Wybierając pierwszy aparat, trzeba dokładnie przyjrzeć się dostępnym modelom. Niektóre z nich, posiadają jeszcze dodatkowe opcje, tryby i możliwości jak np. usuwanie efektu czerwonych oczu, czy tryb krajobrazowy. Warto też, poprosić o pomoc profesjonalistów, którzy pracują w sklepie i chętnie doradzą w sprawie wyboru sprzętu a wtedy już tylko kilka kliknięć będzie dzieliło Cię od zakupu Twojego pierwszego aparatu >> https://www.max-foto.pl/category/fotografia-aparaty-fotograficzne


« powrót do aktualności


Aktualności
2022-05-30
Wypożyczalnia sprzętu telewizyjnego – masz cztery dobre powody, by skorzystać z jej oferty
Nie musisz kupować wiertarki, żeby wywiercić dziurę w ścianie – wystarczy pożyczyć ją od sąsiada. Znasz tę zasadę? To podstawa ekonomicznego podejścia do życia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Podobną filozofią coraz częściej kierują się firmy producenckie i ekipy filmowe, które rozumieją, że nie zawsze muszą inwestować w sprzęt na własność, by móc zapewnić klientom najwyższą jakość realizacji. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie ofertą wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Oto cztery powody, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania.
więcej


2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt