Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-08-01: Ciekawy pomysł na prezent - obraz drukowany na płótnie


Aby wykonać obraz na płótnie wystarczy zdecydować się na jedno zdjęcie np. nasze z solenizantem lub samego solenizanta w ciekawej pozie czy z pięknym plenerem w tle. A następnie zlecić wykonanie takiego obrazu. Fotoobraz to przede wszystkim sposób na zaprezentowanie fotografii w zupełnie nowym formacie i wyeksponowanie naszego ulubionego zdjęcia, jednocześnie zyskując oryginalną ozdobę mieszkania.

Swój własny obraz na płótnie można zaprojektować online przy pomocy prostego, intuicyjnego edytora np. na www.galeriadruku.com.pl. Gotowe funkcje maksymalnie ułatwiają wykadrowanie zdjęcia, wybór efektów wizualnych oraz dobór odpowiednich parametrów. W edytorze zdjęć można wielokrotnie wprowadzać poprawki aż do momentu zatwierdzenia ostatecznej wersji obrazu.

Do wydruku stosuje się wysokiej jakości, grube, bawełniane płótno malarskie canvas, dzięki czemu obraz wygląda jak namalowany. Boki fotoobrazu również są zadrukowane, co daje nowoczesny, elegancki wygląd z efektem 3D, a obrazu nie trzeba już dodatkowo oprawiać. Na życzenie można zdecydować się na płótno poliestrowe świecące (bardziej odporne na wilgoć) lub matowe. Obraz jest od razu gotowy do zawieszenia, dzięki specjalnej zawieszce, umożliwiającej zamocowanie zdjęcia zgodnie z jego orientacją. Obrazy drukowane są w wysokiej rozdzielczości, co zapewnia żywe i nasycone, pełne głębi kolory. Ceny takich obrazów zależą od rodzaju płótna, na którym zostanie wykonany obraz oraz od wielkości obrazu i waha się od 29 do ok. 180 zł. Do tego dochodzą ewentualne koszty przesyłki.

Obrazy na płótnie to dekoracja unikatowa, absolutnie jedyna w swoim rodzaju. Dodatkowo takie fotoobrazy mają też tą zaletę, że bardzo łatwo je czyścić za pomocą suchej ściereczki lub specjalnej szczoteczki do kurzu. Obrazów nie należy myć wodą ani żadnymi środkami chemicznymi. Pod wpływem czynników zewnętrznych oraz upływu czasu płótno może nieznacznie stracić swoje pierwotne naprężenie. Jest to zupełnie naturalne zjawisko i wystarczy wówczas jedynie delikatnie dobić kliny, regulujące naciąg płótna. Obraz szybko odzyska swój oryginalny wygląd.

Jaki motyw obrazu wybrać?

Motyw obrazu można dostosować do tego, czego akurat potrzebujemy i jaki obraz będzie pasował na naszą ścianę. Zamawiając go możemy odpowiednio dopasować wielkość czy kolory fotografii, tak aby było to świetne dopełnienie naszego mieszkania i aby obraz w jak największym stopniu spełnił nasze oczekiwania. Motywem mogą być nasze zainteresowania, ulubiona postać popkultury, zdjęcie z wakacji, ze ślubu czy sesji narzeczeńskiej, a także krajobrazy, martwa natura, zwierzęta, miasta czy styl vintage. Można również zdecydować się na obraz czarno-biały, w sepii, w formie kolażu albo z oryginalnym efektem negatywu. Każde wybrane przez nas zdjęcie może zostać fotoobrazem. Wszystko zależy tutaj jedynie od naszej wyobraźni, potrzeb i marzeń.

Obraz drukowany na płótnie będzie nie tylko idealnym prezentem, ciekawą pamiątką, ale również świetną ozdobą domu. Taka dekoracja na ścianę przez długie lata będzie nam przypominać wyjątkowe chwile, ciesząc oczy miłym widokiem i robiąc na innych duże wrażenie. Zwykłe zdjęcie stanie się prawdziwym dziełem sztuki. Prezent będzie bardzo oryginalny, gdyż takiego samego obrazu, jak my nie będzie miał nikt inny.


« powrót do aktualności


Aktualności
2018-07-04
Jaki sprzęt będzie przydatny w fotografii sportowej?
Nie każdy miłośnik fotografii ogranicza swoje hobby do fotografii krajobrazu. Dla niektórych dużo bardziej ekscytującym zajęciem jest fotografia sportu.
więcej


2018-07-04
Potrzebny specjalistyczny sprzęt filmowy? Skorzystaj z wynajmu!
Koszty związane z zakupem specjalistycznego sprzętu filmowego mogą być naprawdę bardzo wysokie. Właśnie dlatego do realizacji różnych materiałów coraz częściej wybierane są wypożyczalnie dostarczające tego typu sprzęt szybko i tanio.
więcej


2018-06-26
Czy istnieje doskonała sala weselna?
Podjęcie ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru sali weselnej wymaga odwiedzenia kilku obiektów oraz ich szczegółowej oceny. Czym powinien zachwycać budynek, w którym ma się odbyć wesele? Na jakie detale zwrócić uwagę, sprawdzając, czy dana sala weselna zapewni państwu młodym i ich gościom niezapomnianą zabawę?
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt