Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-08-01: Ciekawy pomysł na prezent - obraz drukowany na płótnie


Aby wykonać obraz na płótnie wystarczy zdecydować się na jedno zdjęcie np. nasze z solenizantem lub samego solenizanta w ciekawej pozie czy z pięknym plenerem w tle. A następnie zlecić wykonanie takiego obrazu. Fotoobraz to przede wszystkim sposób na zaprezentowanie fotografii w zupełnie nowym formacie i wyeksponowanie naszego ulubionego zdjęcia, jednocześnie zyskując oryginalną ozdobę mieszkania.

Swój własny obraz na płótnie można zaprojektować online przy pomocy prostego, intuicyjnego edytora np. na www.galeriadruku.com.pl. Gotowe funkcje maksymalnie ułatwiają wykadrowanie zdjęcia, wybór efektów wizualnych oraz dobór odpowiednich parametrów. W edytorze zdjęć można wielokrotnie wprowadzać poprawki aż do momentu zatwierdzenia ostatecznej wersji obrazu.

Do wydruku stosuje się wysokiej jakości, grube, bawełniane płótno malarskie canvas, dzięki czemu obraz wygląda jak namalowany. Boki fotoobrazu również są zadrukowane, co daje nowoczesny, elegancki wygląd z efektem 3D, a obrazu nie trzeba już dodatkowo oprawiać. Na życzenie można zdecydować się na płótno poliestrowe świecące (bardziej odporne na wilgoć) lub matowe. Obraz jest od razu gotowy do zawieszenia, dzięki specjalnej zawieszce, umożliwiającej zamocowanie zdjęcia zgodnie z jego orientacją. Obrazy drukowane są w wysokiej rozdzielczości, co zapewnia żywe i nasycone, pełne głębi kolory. Ceny takich obrazów zależą od rodzaju płótna, na którym zostanie wykonany obraz oraz od wielkości obrazu i waha się od 29 do ok. 180 zł. Do tego dochodzą ewentualne koszty przesyłki.

Obrazy na płótnie to dekoracja unikatowa, absolutnie jedyna w swoim rodzaju. Dodatkowo takie fotoobrazy mają też tą zaletę, że bardzo łatwo je czyścić za pomocą suchej ściereczki lub specjalnej szczoteczki do kurzu. Obrazów nie należy myć wodą ani żadnymi środkami chemicznymi. Pod wpływem czynników zewnętrznych oraz upływu czasu płótno może nieznacznie stracić swoje pierwotne naprężenie. Jest to zupełnie naturalne zjawisko i wystarczy wówczas jedynie delikatnie dobić kliny, regulujące naciąg płótna. Obraz szybko odzyska swój oryginalny wygląd.

Jaki motyw obrazu wybrać?

Motyw obrazu można dostosować do tego, czego akurat potrzebujemy i jaki obraz będzie pasował na naszą ścianę. Zamawiając go możemy odpowiednio dopasować wielkość czy kolory fotografii, tak aby było to świetne dopełnienie naszego mieszkania i aby obraz w jak największym stopniu spełnił nasze oczekiwania. Motywem mogą być nasze zainteresowania, ulubiona postać popkultury, zdjęcie z wakacji, ze ślubu czy sesji narzeczeńskiej, a także krajobrazy, martwa natura, zwierzęta, miasta czy styl vintage. Można również zdecydować się na obraz czarno-biały, w sepii, w formie kolażu albo z oryginalnym efektem negatywu. Każde wybrane przez nas zdjęcie może zostać fotoobrazem. Wszystko zależy tutaj jedynie od naszej wyobraźni, potrzeb i marzeń.

Obraz drukowany na płótnie będzie nie tylko idealnym prezentem, ciekawą pamiątką, ale również świetną ozdobą domu. Taka dekoracja na ścianę przez długie lata będzie nam przypominać wyjątkowe chwile, ciesząc oczy miłym widokiem i robiąc na innych duże wrażenie. Zwykłe zdjęcie stanie się prawdziwym dziełem sztuki. Prezent będzie bardzo oryginalny, gdyż takiego samego obrazu, jak my nie będzie miał nikt inny.


« powrót do aktualności


Aktualności
2017-08-01
Ciekawy pomysł na prezent - obraz drukowany na płótnie
Szukasz ciekawego pomysłu na prezent, który będzie praktyczny, a jednocześnie oryginalny? Warto pomyśleć o wykonaniu obrazu drukowanego na płótnie z wybranych przez nas zdjęć. Daje to doskonały efekt. Taki prezent z pewnością zrobi wrażenie na osobie obdarowanej.
więcej


2017-07-14
Profesjonalne sesje zdjęciowe – dlaczego warto zrobić dobre zdjęcia?
Żyjemy w czasach, gdzie fotografia i obrazy często znaczą więcej niż słowa. To dobre, ciekawe, intrygujące zdjęcia przyciągają nasz wzrok i zatrzymują go na dłużej. Obrazy sprzedają – zarówno produkty, które przedstawiają, osoby, które na nich się znajdują, jak i markę, którą reprezentują.
więcej


2017-05-04
Fotografia produktowa we współczesnej reklamie
Wobec rosnącej wirtualizacji wielu aspektów ludzkiego życia, w tym również rozwoju sprzedaży internetowej, niezbędne staje się poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań marketingowych i promocyjnych. Jak bowiem dokonać prezentacji asortymentu oraz uwydatnić jego najlepsze cechy, bez bezpośredniego kontaktu z potencjalnym klientem? Odpowiedzią na podobne potrzeby staje się fotografia produktowa – profesjonalnie wykonane zdjęcie może bowiem zastąpić perswazyjny dialog oraz rozwlekły opis danego produktu, efektywniej zachęcając do zakupów.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt