Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-10-03: Akcesoria fotograficzne bez których nie można się obejść


Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom praca z aparatem z pewnością będzie bardzo łatwa, jednak biorąc pod uwagę ilość dostępnych dodatków, można dostać zawrotu głowy. W jakie akcesoria warto zatem się zaopatrzyć?

Lampy fotograficzne
Bardzo przydanym przedmiotem w codziennej pracy każdego fotografa jest specjalna lampa, dzięki której można w odpowiedni sposób doświetlić każde zdjęcie. W przypadku zdjęć wykonywanych w pomieszczeniu niezwykle ważnym elementem wyposażenia powinna być lampa studyjna, która składa się z żarówki modelującej, palnika, elektroniki, kondensatorów oraz specjalnego panelu sterującego. Takie lampy pracują na zasilaniu z sieci, dzięki czemu nie trzeba martwić się o rozładowanie baterii.

Lampa błyskowa

Każdy sprzedawany obecnie aparat ma wbudowaną lampę błyskową, jednak nie w każdym przypadku okazuje się ona wystarczająca. Z tego też względu warto zaopatrzyć się w dodatkową lampę zewnętrzną, która odznacza się dosyć dużą siłą błysku, dzięki czemu zdjęcia z pewnością wyjdą jeszcze lepsze.

Statyw
Kolejnym bardzo przydatnym przedmiotem jest statyw, dzięki któremu można w prosty sposób uzyskać bardziej stabilny obraz. Obecnie w sklepach wybór statywów jest dosyć duży, przez co większość osób nie wie, na który się zdecydować. Wśród tych najpopularniejszych można jednak wyróżnić trójnogi, ponieważ można je postawić bez problemu na każdej powierzchni. Jeśli chodzi o inne rodzaje statywów, to w sklepach dostępne są również tzw. monopody, czyli statywy składające się z jednej nogi, jednak nie zapewniają one odpowiedniej stabilizacji.

Karta pamięci
Osoby, które wykonują bardzo duże ilości zdjęć, nie powinny zapomnieć o pojemnej karcie pamięci, dzięki której ma się zawsze pewność, iż w trakcie pracy nie zabraknie na niej miejsca na kolejne zdjęcia. Sklepowe półki uginają się od ciężaru różnego rodzaju kart pamięci, jednak decydując się na jej zakup, warto zadbać o to, aby była ona zgodna z posiadanym aparatem, dzięki czemu praca z pewnością nie zostanie zaburzona.
 


« powrót do aktualności


Aktualności
2017-10-16
Dlaczego warto zdecydować się na filmy reklamowe?
Filmy reklamowe są obecnie bardzo popularnym sposobem na promocję zarówno małych biznesów, jak i dużych firm. Świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku reklamowania pojedynczych akcji i działań, jak i całego przedsiębiorstwa. Możliwości, jakie dają filmy reklamowe, są nieograniczone. Za jego pomocą przekazać można dużo więcej informacji w bardziej przystępny sposób niż jakąkolwiek inną formą reklamy. Poza tym konieczne jest włożenie w nią dużo większej ilości pracy, dlatego też budzi większy podziw.
więcej


2017-10-03
Akcesoria fotograficzne bez których nie można się obejść
Osoby, które pasjonują się robieniem zdjęć, w pierwszej kolejności powinny zdecydować się na zakup dobrego aparatu fotograficznego, jednak w codziennej pracy niezwykle ważne są również akcesoria fotograficzne, o których nie należy zapominać.
więcej


2017-09-14
Pytania które musisz zadać kamerzyście
Zatrudnienie kamerzysty w tych czasach jest bardzo popularne, wiele Par młodych decyduje się na współpracę podczas swojego wielkiego dnia. Jak dobrze wybrać kamerzystę ? oraz jakie pytania zdać ?
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt