Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaWęgrów - Emil

Emil - Węgrów

Cena standardowa:
2600,00zł / sesja
Odsłon:
10106
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2241
Ilość wyświetleń: 2102
Ilość wyświetleń: 1861
Ilość wyświetleń: 1965
Ilość wyświetleń: 1949
Ilość wyświetleń: 1988
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisNaszą pasją jest obraz. Wykorzystujemy go do naszej codziennej pracy oferując usługi z zakresu wideofilmowania oraz fotografii reportażowej. Nasza kreatywność i zaangażowanie to elementy, dzięki którym zobaczycie Wasze najważniejsze chwile z najlepszej perspektywy. Reportaże wykonane przez nas w pełni odzwierciedlają klimat uroczystości i wydarzeń.

 

Podczas pracy w pełni skupiamy się nad każdym ujęciem, zarówno podczas reportażu filmowego jak i zdjęciowego. Poprawne i stabilne kadry, zróżnicowanie ujęć, odpowiedni zakres dynamiki oraz klipy muzyczne pozwolą uzyskać film naładowany esencja dnia i nie pozwolą o sobie zapomnieć.

 

 Usługa video ślubu i wesela obejmuje rejestrację tychże uroczystości począ…wszy od błogosławieństwa u Pana Młodego po imprezę weselną… do godz. 2.00 w nocy. W tym czasie jesteśmy tylko i wyłą…cznie do Państwa dyspozycji. Nie reżyserujemy całej imprezy "pod film". Reżyserem jest życie, a my rejestrujemy tylko najważniejsze dla was chwile tak, abyście mogli je później odtworzyć i poczuć na nowo te same emocje.
Państwo Młodzi otrzymują… 2-2,5 godzinny film zmontowany cyfrowo i wzbogacony o wiele niespodzianek w 3 kompletach płyt (1 Blu-ray + 2 DVD).

 

Dodatkowe opcje:

- plener w innym dniu niż ślub,

- dodatkowe kopie filmu,

- 30min. etiuda filmowa z najważniejszych momentów  uroczystości

- videozaproszenia

- video podziękowania dla rodziców

- teledysk narzeczonych

- ..........................

 

Zapraszam do rozmowy telefonicznej i spotkania.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2600,00 zł

Liczba poleceń: 100
Liczba poleceń zrealizowanych: 17
Liczba pozytywnych ocen: 4 (66.666666666667 %)
Odwiedzin: 10106
Suma punktów lojalnościowych: 2335
Wykonuję także filmy w miastach:
Węgrów, Siedlce, Siemiatycze, Korytnica, Drohiczyn, Stanisławów, Wyszków, Sokołów Podlaski, Tłuszcz, Łochów, Łosice, Mińsk Mazowiecki, Kałuszyn, Kosów Lacki, Zambrów, Stoczek Łukowski, Marki, Warszawa, Otwock, Sadowne, Ostrów Mazowiecka, Starawieś, Wołomin, Ząbki, Garwolin, Kołbiel, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Góra Kalwaria


Sprzęt wideo:

Filmy realizujemy nowoczesnymi kamerami SONY w najlepszej jakości HD oraz DVD. Proponujemy również obsługę 2 kamerową. Dbamy o stabilne ujęcia i odpowiednie oświetlenie. Pamiętajmy jednak, że najważniejszy i tak jest efekt finalny!

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Węgrów


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt