Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaOlsztyn - Mateusz

Mateusz - Olsztyn

Cena standardowa:
2900,00zł / sesja
Odsłon:
18430
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 783
Ilość wyświetleń: 913
Ilość wyświetleń: 1466
Ilość wyświetleń: 969
Ilość wyświetleń: 979
Ilość wyświetleń: 1207
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisTo naprawdę coś wspaniałego pracować i cieszyć się pracą.

Kiedy praca jest naszą pasją i sprawia nam przyjemność możemy być pewni, że owoc tej pracy musi być dobry.

 

Do każdego wesela i do każdej "nowej" Młodej Pary podchodzimy indywidualnie. Naszym celem jest sprawienie Wam jak największej przyjemności podczas oglądania naszego/waszego filmu :)

Pracujemy dyskretnie, stając się tłem nie przeszkadzając Wam podczas tego wyjątkowego dnia.

 

Od strony technicznej czy też montażowej dodać mogę jeszcze, że materiał jest tak długo przez nas "pieszczony" aż efekt będzie nas zadowalał a musicie wiedzieć że jesteśmy bardzo wymagający od siebie :)

 

Kamerzyści mają czasem w swych ofertach pakiety... my wychodzimy z założenia, że pakiet musi być jeden... full. By pamiątka była prawdziwą pamiątką musi być nagrane wszystko to co się w tym dniu dzieje. Tylko wtedy film jest kompletny. Dlatego właśnie my pracujemy z Parą młodą od początku imprezy czyli np. od przygotowań do godz. 2.00

 

Materiał jest profesjonalnie zmontowany, rozbudowany o czołówkę, skrót, teledyski i wszystko to co powinno znaleźć się na profesjonalnej płycie. Całość oddjemy na 4 kompletach DVD i 1 Blu-Ray (około 3h materiału po obróbce)

 

To tyle... są pytania? Pytajcie, na pewno odpowiemy :) 

 

Wszystkim tym, którzy skorzystają z naszych usług mówię do zobaczenia, a tym, którzy wybiorą innych życzę jako pierwszy wszystkiego dobrego na  nowej drodze życia na którą będziecie niebawem wkraczali :)
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2900,00 zł
Usługa Foto Jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnym fotoreportarzem z całego dnia ślubu to zapraszamy do skorzystania z naszej dodatkowej oferty. 2500,00 zł

Liczba poleceń: 272
Liczba poleceń zrealizowanych: 56
Liczba pozytywnych ocen: 18 (100 %)
Odwiedzin: 18430
Suma punktów lojalnościowych: 3935
Wykonuję także filmy w miastach:
Olsztyn, Iława, Ostróda, Lubawa, Elbląg, Malbork, Nowe Miasto Lubawskie, Giżycko, Lidzbark Warmiński, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Warszawa, Sierpc, Brodnica, Rypin, Płock, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański


Sprzęt wideo:

W pełni profesjonalna kamera Sony HDR AX 2000e, która nagrywa materiał w rozdzielczości FULL HD, dodatkowo pełen zestaw stabi fly (kamizelka+ramię), statywy  naramienne i stojące, kółka pod statyw,, slider, rejestrator, mikrofon rode, dodatkowe oświetlenie i inne...

Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Olsztyn


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt