Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaDąbrowa Górnicza - Sylwester

Sylwester - Dąbrowa Górnicza

Cena standardowa:
2500,00zł / sesja
Odsłon:
2882
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 1310
Ilość wyświetleń: 1575
Ilość wyświetleń: 1285
Ilość wyświetleń: 1247
Ilość wyświetleń: 1231
Ilość wyświetleń: 1462

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisNiepowtarzalny charakter filmu stworzony przez lustrzankę DSLR. Oglądanie filmu niczym w fotelu kinowym ze względu na niesamowitą jakość obrazu ;)

Dynamiczny montaż obrazu, szczególnie w postaci teledysków.

Dysponujemy doświadczeniem, wiedzą oraz posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu powstają unikalne filmy. Firma zapewnia stworzenie niepowtarzalnego reportażu ślubnego. Taka pamiątka będzie wspaniałym prezentem na całe życie. Uwiecznione zostaną wszystkie wspaniałe chwile, które będzie można później wspominać.

Zapraszamy na prezentację do naszej firmy. Jesteśmy gwarantem wysokiej jakości wykonania materiałów filmowych. Nasz wysoki poziom jest potwierdzony przez przyjęcie nas do Stowarzyszenia Filmowców w Europie EEVA.

Film ślubny otrzymacie w gustownym i spersonalizowanym pendrive w kształcie karty kredyytowej, wraz z nadrukowanym zdjęciem, datą ślubu oraz imionami. Do kompletu dojdą także płyty Blu-Ray i DVD.

Zapraszamy Państwa na spotkanie preentacyjne! :)
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2500,00 zł
FILM BASIC Film w formacie HD 1920×1080 25p o długości do 45minut. Film realizowany przez jednego operatora z użyciem elektronicznego stabilizatora obrazu od przygotowań do 1:00 w nocy. • PENDRIVE z filmem • profesjonalny dźwięk z kościoła i sali weselnej 2500,00 zł
FILM STANDARD Film w formacie HD 1920×1080 25p o długości do 60minut. Film realizowany przez jednego operatora z użyciem elektronicznego stabilizatora obrazu i DRONA, od przygotowań do 1:00 w nocy. • PENDRIVE z filmem • profesjonalny dźwięk z kościoła i sali weselnej • teledysk ślubny • filmowanie dronem 3500,00 zł
FILM DE LUX Film w formacie HD 1920×1080 25p o długości do 90minut. Film realizowany lustrzankami i DRONEM przez dwóch operatorów z użyciem elektronicznego stabilizatora obrazu, slidera i monopoda, od przygotowań do 1:00 w nocy. • PENDRIVE z filmem • profesjonalny dźwięk z kościoła i sali weselnej • teledysk ślubny • filmowanie dronem 4500,00 zł
FILM EXCLUSIVE Film w formacie HD 1920×1080 50p o. Film realizowany lustrzankami i DRONEM przez dwóch operatorów z użyciem elektronicznego stabilizatora obrazu od przygotowań do 1:00 w nocy. Ujęcia z pleneru do teledysku ślubnego w tygodniu po weselu do 120km. • PENDRIVE z filmem • profesjonalny dźwięk z kościoła i sali weselnej • filmowanie pleneru • film dostępny przez Internet • teledysk ślubny • filmowanie dronem • film w 50p 5500,00 zł

Liczba poleceń: 26
Liczba poleceń zrealizowanych: 2
Liczba pozytywnych ocen: 0 (0 %)
Odwiedzin: 2882
Suma punktów lojalnościowych: 305


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Dąbrowa Górnicza


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt