Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaCzęstochowa - Tomasz

Tomasz - Częstochowa

Cena standardowa:
2400,00zł / sesja
Odsłon:
19897
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2046
Ilość wyświetleń: 2368
Ilość wyświetleń: 2725
Ilość wyświetleń: 959
Ilość wyświetleń: 1572
Ilość wyświetleń: 1811
Zobacz wszystkie filmy ślubne

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Interesuje mnie także oferta fotografowania
(ten kamerzysta także jest fotografem)
  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisZajmujemy się przede wszystkim produkcją filmów i zdjęć ze ślubnych uroczystości. Przez wiele lat prowadzonej działalności realizowaliśmy zlecenia wielu instytucji (min. wieloletnią obsługę Zlotów Kombatantów Wojskowych, jubileusze zakładów pracy czy niezliczone komunie i studniówki).

  • Film weselny to nie tylko sprawne nagranie i precyzyjny montaż. Projektujemy także w oparciu o wykonane zdjęcia weselne indywidualne okładki filmów DVD, według szablonów lub oczekiwań naszego klienta. Płyty DVD posiadają interaktywne menu wraz z animowanym wyborem scen.
     

  • Ślubny album – może być w formie wydrukowanej na wysokiej jakości papierze kredowym książki, oprawionej w twardą inkrustowaną oprawę, według indywidualnego projektu.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 2400,00 zł
Fotografia ślubna - fotografowanie ceremonii w kościele lub w USC, - plener ślubny (oczywiście możecie wybrać dzień inny niż ślub bez dodatkowych opłat), - impreza weselna - do końca oczepin, - fotoksiążka/fotoalbum, - wszystkie zdjęcia w pełnej rozdzielczości na DVD, 2200,00 zł
Pakiet film + foto Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa, - Filmowanie uroczystości w kościele/USC wraz z życzeniami, - Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 01:00, - 3 komplety płyt DVD i 1 komplet Blue - ray fullHD, - fotografowanie ceremonii w kościele lub w USC, - plener ślubny (oczywiście możecie wybrać dzień inny niż ślub bez dodatkowych opłat), - impreza weselna - do końca oczepin, - fotoksiążka/fotoalbum, - wszystkie zdjęcia w pełnej rozdzielczości na DVD, 3900,00 zł
Pakiet - dron + fotobudka PROMOCJA! Ujęcia z powietrza pod domem Pani Młodej i Pana Młodego, kościołem/USC, salą weselną oraz fotobudka na sali weselnej 990,00 zł

Liczba poleceń: 143
Liczba poleceń zrealizowanych: 8
Liczba pozytywnych ocen: 6 (100 %)
Odwiedzin: 19897
Suma punktów lojalnościowych: 795


Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Częstochowa


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt