Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

KamerzystaCzęstochowa - Adam

Adam - Częstochowa

Cena standardowa:
1700,00zł / sesja
Odsłon:
12464
Dostępny:
?

Filmyślubne i weselne

Ilość wyświetleń: 2242
Ilość wyświetleń: 3457
Ilość wyświetleń: 2992
Ilość wyświetleń: 2555
Ilość wyświetleń: 2061
Ilość wyświetleń: 2236

Formularzkontaktowy


Kontaktując się przez ten formularz masz pewność, że:

 


Skontaktuje się z Tobą osoba odpowiedzialna
za śluby i wesela;

 


Otrzymasz wszystkie promocje dedykowane
dla portalu www.kamerzysta.pl;

 


Kamerzysta zostanie oceniony przez Ciebie
- to gwarancja lepszej obsługi;

 

 

Dlaczego warto podać własne dane - zobacz dlaczego warto?


Imiona i nazwisko (pary młodej)
*
Telefon
*
E-mail
*
Data ślubu
wybierz *
Uwagi

  Akceptuję warunki regulaminu*

* - pola wymagane
OpisProponujemy usługi na wyjątkowym poziomie. Pragniemy dopasować swoje możliwości do Państwa gustu i wyobraźni. Korzystamy z w pełni profesjonalnego sprzętu filmowego, czego dowodem są efekty naszej pracy. Nasza kreatywność jest rozciągnięta do granic ludzkiej wyobraźni.

Rejestrując ruchomy obraz zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, tak aby gotowy materiał w pełni spełniał Państwa oczekiwania. Uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was jak i większymi możliwościami dla nas.
OfertaCenowa

Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa 1700,00 zł

Liczba poleceń: 144
Liczba poleceń zrealizowanych: 4
Liczba pozytywnych ocen: 1 (100 %)
Odwiedzin: 12464
Suma punktów lojalnościowych: 575
Wykonuję także filmy w miastach:
Częstochowa, Opole, Katowice, Warszawa, Poręba, Bełchatów, Koziegłowy, Będzin, Tarnowskie Góry, Bielsko-Biała


Sprzęt wideo:

FILMY REPORTAŻOWE


Odważne filmowanie i nietypowy montaż filmów . Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego klienta dokładamy wszelkich starań, aby końcowy efekt był w 100% zadowalający i satysfakcjonujący. Profesjonalne filmowanie oraz fachowa, bezstresowa obsługa to nasze podstawowe atuty. Nagrywanie video, produkcja filmowa, wideofilmowanie ślubów, filmowanie wesel, studniówek: w tym czujemy się najlepiej.Zobaczy wszystkich kamerzystów z miasta: Częstochowa


Aktualności
2020-09-02
Pozycjonowanie zdjęć: Jak sprawić, żeby wyświetlały się w Grafice Google?
Niezależnie od tego, czy mowa o hobbystach-miłośnikach danej dziedziny, artystach czy sprzedawcach, większość osób, które decydują się na prowadzenie swojej działalności w Internecie łączy chęć bycia zauważonym. Zazwyczaj sam tekst nie wystarczy, zatem autorzy stron i blogów dbają o to, by do treści odpowiednio dobrać zdjęcia oraz ilustracje. Nie jest to łatwe ze względu na ogromną konkurencję. Zdarzają się sytuacje, w których nawet solidni i uzdolnieni fachowcy nie są w stanie się wypromować. Z pomocą przychodzi wtedy szczypta internetowej magii – SEO.
więcej


2020-05-18
Zatrzymaj emocje na dłużej
Dzień ślubu to dzień, który zapamiętamy do końca życia. Jest swoistym przełomem, przejściem w zupełnie nowy etap. Po latach wciąż mamy go wyraźnie w pamięci, właśnie dzięki temu, że wywołuje w nas tyle emocji. To też szczególne wydarzenie dla naszych najbliższych - znajomych i rodziny, którzy również długo się przygotowują i mocno przeżywają doniosłość chwili. Oczywistym jest więc fakt, że chcemy zatrzymać te chwile na pięknych fotografiach.
więcej


2020-03-09
PRZYGOTOWANIA DO RODZINNEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Rodzina jest największą wartością, dlatego warto dbać o to, aby była ona szczęśliwa. Powinniśmy dbać o członków naszej rodziny i przypominać im o tym jak bardzo są dla nas ważni, nawet jeśli dobrze zdają sobie z tego sprawę. Przypominać im o tym możemy na wiele różnych sposobów, na przykład poprzez robienie im prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach, jednak warto pamiętać, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, bowiem najważniejsze jest to, aby prezent pozostawił po sobie piękne wspomnienia na długie lata.
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt