Wideofilmowanie w Twoim regionie
Województwo:
Miasto:
Data ślubu: wybierz
Kamerzyści obsługujący inne państwa »

Aktualności

« powrót do aktualności


2017-07-14: Profesjonalne sesje zdjęciowe – dlaczego warto zrobić dobre zdjęcia?


Dobre zdjęcia podstawą Twojej promocji

Bez względu na to, jaki biznes prowadzisz – dobre zdjęcia będą Twoim atutem. Profesjonalne fotografie przydadzą się na stronie internetowej, obok opisu produktu, w portfolio lub CV, a nawet do informacji prasowych. Ludzie mogą nie zapamiętać tekstu, ale z pewnością nie przejdą obojętnie obok dobrego zdjęcia, które zapadnie im w pamięć. Z tego powodu warto poświęcić czas i fundusze na fachowych fotografów, takich jak z krakowskiego Pix Agency.

Fotografia modowa

Jesteś projektantem odzieży, biżuterii, obuwia lub innych dodatków? Wystylizowani modele z pewnością wspomogą sprzedaż Twojego produktu. Gotowe zestawienia, ciekawe plenery lub klasyczne zdjęcia w studio – profesjonalny fotograf podpowie, jak najlepiej zaprezentować produkt, a potem wykona zdjęcia, które Cię zachwycą. Fotografia modowa wbrew pozorom nie jest łatwa, dlatego warto zwrócić się w tej kwestii do specjalistów, którym można zaufać.

Profesjonalne sesje zdjęciowe

Fotografie przygotowane z pomysłem i doskonale zrealizowane są wysoko cenione. W biznesie, kulturze i mediach dobre fotografie będą tym, co pozwoli Ci się wyróżnić z tłumu i zachęcić do współpracy. Dobra reklama wizualna to często więcej niż połowa sukcesu, dlatego profesjonalna sesja zdjęciowa będzie dobrym wyborem na początku drogi, ale również w jej trakcie – w celu podkreślenia zmian lub przypomnienia o sobie.

Pomoc w karierze

Jeżeli planujesz zostać modelką i pozować do zdjęć największych fotografów na świecie, musisz stworzyć mocne portfolio. Dobrze wykonane fotografie ukazujące najmocniejsze strony i podkreślające wszystko, co najpiękniejsze będą dla Ciebie istotnym elementem wizytówki. Jednak nie tylko modelki skorzystają na profesjonalnej sesji zdjęciowej – przyda się ona każdemu, kto pracuje ze swoim ciałem. Sportowcy, instruktorzy, tancerze czy aktorzy także mogą wiele zyskać na wykonaniu doskonałych fotografii.

Pamiątka na lata

Profesjonalne sesje zdjęciowe są również skierowane do prywatnych klientów. To świetna pamiątka rodzinna, która będzie cieszyć oko jeszcze przez wiele lat. Taką sesję możesz zamówić samemu lub podarować bliskiej osobie. Z pewnością ucieszy się z takiego prezentu, zwłaszcza że jego efektem będą wspaniałe zdjęcia, które pozostaną na całe życie.


« powrót do aktualności


Aktualności
2017-11-08
Jakie obiektywy powinien mieć każdy fotograf?
Osoby zajmujące się fotografią, również profesjonalnie, często mają spory problem z doborem właściwego obiektywu. Także amatorzy powinni do tego elementu fotograficznego wyposażenia przywiązywać dużą wagę.
więcej


2017-10-30
Fotograficzne akcesoria do telefonów
Żyjemy w świecie gadżetów, zaś od chwili upowszechnienia się smartfonów ich liczba wzrosła lawinowo. Telefon bowiem można wyposażyć w całą masę akcesoriów, by zwiększyć jego funkcjonalność. Na przykład tą związaną z robieniem zdjęć.
więcej


2017-10-24
Światło w filmie w teorii oraz praktyce
Nie ma dobrego filmu bez odpowiedniego oświetlenia planu filmowego, które potrafi nie tylko wydobyć najważniejsze elementy konkretnej sceny, ale także wpływa na nastrój i odczucia widza. Jak nauczyć się obsługi sprzętu filmowego?
więcej

Wideofilmowanie

O serwisie | Regulamin | Współpraca | Kontakt